Skocz do zawartości

[ARCHIWALNY ♻] Ban za nic


marioszela1999

Rekomendowane odpowiedzi

Sprawa wygląda tak TylkoiWylacznieAmneszkaHejz zaczął mnie wyzywac moją mamę i mnie proszę o zbanowanie tego gracza bo to jest przesada proszę o zrozumienie mnie dostałem bana na tydzień za to że broniłem się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odpowiedz w tym dziale zgodnie ze wzorem -- [url]http://cs-luzownia.pl/forumdisplay.php?96-Bany-Screenshoty[/url]
Moderator pewnie przeniesie ten temat. Jeśli jest tak jak mówisz i H@ wyciągnie z logów około godziny 17:45, że ubliżał gościu twojej mamie to on dostanie bana, a ty wymiar kary skrócony do jednego dnia jeśłi nie, to niestety ban na tydzień pozostanie.
W prywatnej wiadomości napisałeś, że było to przez mikrofon więc ktoś musi to potwierdzić. Słowo przeciw słowu; ja nie jestem w stanie tego zweryfikować.
Natomiast jeśli chodzi o gracza, o którym piszesz to byłbym w stanie uwierzyć bo miałem z nim do czynienia. Opieram się jednak na faktach a nie domysłach.

Edytowane przez Matuzalem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgaduję, że tamten mówił to na mikrofonie, bo to cwaniak jest i dużo sobie pozwala mówiąc co mu ślina na język da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahaha to dobry dwulicowiec jesteś,najpierw mi dupe liżesz jak się da,pózniej mówisz czy mam do Ciebie problem po czym odpowiadam ci,ze tak mam więc zaczyna się wyzywanie obie strony więc o co ci chodzi? Powiedziałeś,że przyjedziesz i mi wyjebiesz plus do tego moja matkę ''wyru'' no to synuś nie pozwolę sobie na takie coś za każde słowo na matkę odwdzięczę się tak samo. I co teraz brudy wylewasz tutaj? Bo bana dostałeś na tydzień,nie pierwszy i nie ostatni. A tak po za tym wiadomo z czego jestem znany z tego,że nie daje sobie na głowę wejść i wszystko co jest związane z obrażaniem kieruje się do mnie,ale to jest słowo przeciwko słowu..Tak samo mogę sobie zawołać kogoś do potwierdzenia? Proszę Cię...Mówiłeś/Straszyłeś osoby,że wbijesz im do domu bo namierzasz ip po czym spłakałeś jak cie po ciurali...Masz 18 lat i rzucasz grozby bez pokrycia w rzeczywistości synus zejdz na dół :)

Edytowane przez hejzikzdr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SolariS proszę tam o Ub,gdzie to potwierdzenie? Wszyscy na jednego? Privo z tym cwaniakiem to dowaliłeś pięknie aż się łezka kręci w oku to,że odpowiadam każdemu kto sapie do mnie to znaczy od razu,że cwaniakiem jestem? Znasz mnie w rzeczywistości,że mnie oceniasz poprzez internet? Spotkajmy się na kawę wtedy może oceniać zaczniesz hahaha :)

Edytowane przez hejzikzdr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale z myslasz to ty moją mamę wyzywałes i gadałeś ze jest dobra w łozku chłopie masz 23lata a zachowujesz się jak dzieciak pozdrawiam kazdy potwierdzi ze jechałes mi po matce i to ostro a tak chcesz ze mna sie ustawic to sie ustawimy fałszywy człowieku nie masz co robić to do pracy idż a i nie jestem synkiem dla ciebie pozdro 600 dorosnij.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gadałem ze ci wbije bo mogę wbić a do nikogo nic nie mówiłem jestem napewno lepiej wychowany od ciebie człowieku i ogarnij się bo te twoje zarty na cs nie są smieszne no tak było 4 na jednego twoi koledzy wyzywali mnie i moją mamę dawaj podaje ci faceboku i sie ustawiamy a i jakbys chciał wiedziec to mam 17lat a zaraz 18 więc serio dziecko moze i tak bo jeszcze nie mam 18 i co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A i widzisz kto tu dziecko człowieku wyzywałeś moją mamę ze jest dobra w łozku i wogóle co ty myslisz że bede siedział cicho powiem tak kozak w necie leszczyk w swiecie a i za takie cos nie jeden by ci wrzucił matka jest jedna pamiętaj i zawsze broni sie swoją rodzinne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już piszesz na tym forum to wez pisz ze słownikiem w ręce,nie odwracaj teraz kota ogonem. Do pracy chodzę o moje życie prywatne to ty się nie martw jak na razie mam swoje mieszkanie i co włożyć do gara,a Ty skończ szkołę i pomyśl nad tym co wypisujesz bo brednie piszesz i skończ z tym,że byś się ustawił ze mną bo musiał byś mamę ubłagać,żeby ci na bilet dała i pozwoliła jechać. A tak na marginesie to,że wyzywali ci inni gracze rodziców pisz gdzie indziej nie tutaj,ja słyszałem też co ty do nich wygadywałeś i nie rób z siebie niewiniątka i na razie to ty zgrywasz tutaj bohatera,który dużo muczy mało mleka daje ;)

Edytowane przez hejzikzdr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie cofnę swoich słów o Twoim cwaniakowaniu, podczas zwykłej gry, gdy coś nagle Ci nie pasuje potrafisz z przekleństwami mówić na niego i prowokować, dzielisz graczy na serwerze w sposób taki, że z tym rozmawiasz a tego nie szanujesz, bo Ci nie leży, zamiast pozostać często neutralnym dla niego - nie napisałem, że nie bronisz się w niektórych momentach, bo zdarzają się tacy co nie pasuje im Twoje mówienie na mikrofonie i też idą agresywnie w Twoją stronę, tylko po prostu nie potrafisz tego powstrzymać ze swojej strony. A kawy nie pijam, jednak dziękuję za zaproszenie.

P.S. Tego perma Ci usunę (unban), bo chciałem żebyś wszedł na forum, jednak jeśli - chcę Cię prosić, nie grozić - zdarzy się tak, że będzie potwierdzenie skargi (jakiejkolwiek, tej czy następnej) przez dowody to nie służę ukróceniem bana lecz jego wydłużeniem o ile w mych oczach nie będzie wystarczający. Cieszę się, że jesteś aktywnym graczem na serwerze, jednak nie chcę być budował wobec niektórych złość, byś nie dzielił jak wspominałem wyżej, ukróć za to swe słownictwo czasami podczas gry, spróbuj chociaż - nawet jak to są emocje.

Dodam jeszcze, że jeśli chcecie się bronić i mieć na to zbite dowody nakręcajcie demo, będzie na nim słychać mikrofony - chyba, że sam czat to screeny.

[I][COLOR="#B22222"]/Jeśli ktoś z administracji chce nagrodzić panów czy cokolwiek zrobić proszę bardzo, ja tylko poprosiłem by jeśli gracz będzie na serwerze go zaprosić banem na forum./[/COLOR][/I]

Edytowane przez Privo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem ile ty masz lat Amneszka ale dla mnie z 14 w sumie to moze mozliwe bo glosik masz jakbys był dziewczynką kto normalny wyzywa i obraza kogoś rodziców zastanów się nad tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Privo powiem ci,że masz racje z tym,że szanuje tylko tych z którymi rozmawiam,potrafię się przyznać do tego jak jest to prawdą. Dzięki za ub myślę,że zmienię zachowanie co do niektórych osób jak po prostu nie będą mi w dupę wchodzić bo masz przykład jednego,który się teraz żali na forum choc sam zaczął tą prowokację,dużo osób też prowokuje mnie bo szybko wybucham i ich cieszy to po prostu,że odpierdalam ale takich już charakter mam. Do Ciebie kieruję teraz ''marioszela'' skończ już grozić komuś przez internet,że mu najebiesz lub wbijesz na chatę,skończ szkołę znajdz pracę idz na swoje potem się wypowiadaj,że coś komuś zrobisz lub przyjedziesz do niego bo czytając twoje wypociny aż płakać się chce. Składasz zdania jak byś podstawówki nie skończył,ja w sumie też ''nie najlepiej'' składam zdania ale w porównaniu do Cb to pisarzem mogę zostać, publicznie się kompromitujesz tyle w temacie. Mówisz,że mnie masz na liścia to dobry kocur musisz być,żeby chłopa 112 kilowego na liścia ściągnąć także kończę tutaj pisanie z Tb bo musiałbym zejść niżej trzymaj się i widzimy się na serwerze pyk :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.