Skocz do zawartości

adrian


Shved.

Rekomendowane odpowiedzi

*DEAD* Adrian : shved cipo, nawet do miliona bys nie umial policzyc gracz dostał perma po czym wchodzi. jeśli bedzie ktoś go widzial jak uda mu sie jeszcze wejsc to perm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ma zmienne ip i wchodzi na serwer, dostał perma za obraze, najpierw obrazil maxa to dałem mu na minute a poźniej napisał do mnie to wyżej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem tego świadkiem, on ma zmienne IP wiec trzeba coś na niego wymyślić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtrące swoje 3grosze. Jeżeli ma zmienne IP to w czym pomoże ban na IP? A ban na nick? Zmieni nicki i tak będzie wchodził.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Groszówko droga, co by nie zrobił to i tak będzie wchodził (nie widzę rozwiązania na stałą blokadę), ale w końcu mu się znudzi. Chamstwo trzeba tępić i nie nudzić się banowaniem takiego gnoja :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż taka tania nie jestem :D Ale to chcialam przekazać w moim poście :D

[COLOR="#008000"]Bardziej odnosiłem się do tych Twoich 3 groszy, broń Boże chciałem tutaj przedstawiać swoją ofertę za Ciebie :)[/COLOR]

Edytowane przez SNICKERS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja takie rzeczy gdzie indziej rozwiązywałem banem na zakres a po jakimś czasie znosiłem bana z tego zakresu IP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ban na zakres też jest dobrym rozwiązaniem. Tylko trzeba się liczyć z tym, że ktoś inny też prawdopodobnie nie będzie mógł grać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, dlatego jest później UB by ograniczyć ilość takich osób, poza tym prawdopodobieństwo, że z takiego zakresu wejdzie również inna osoba jest małe patrząc na to ile dziennie gra osób na danym serwerze z całego kraju o tylu różnych IP i dostawcach. :>
Wątpliwe jest też to, że trafimy na Internet osiedlowy i ktoś z tego samego osiedla będzie grał. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie o tym mówię ;) Ktoś ucierpi przez jakiegoś idiotę za przeproszeniem ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ja się pytam ile osób jeśli wpiszemy dobry zakres na jedną wieś korzysta z naszej sieci by mieli na tym ucierpieć? ^^ Przecież wystarczy przytrzymać tego bana z tydzień czy dwa i zapomni o tym i odpuści sobie, na poprzedniej sieci miałem to wałkowane. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na moim go modzie większość graczy chodzi nawet do jednej szkoły. Tekst "ale ten świat mały" jakoś musiał powstać.


Obecnie u mnie trwają testy nowego systemu banowania, może uda Wam się wytrzymać parę chwil? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.