Skocz do zawartości

[ARCHIWALNY ♻] Skarga TIVI


PapaSmerf

Rekomendowane odpowiedzi

Nick podczas gry: =[EW]= HLTV BY PapaSmerf
Godzina, data zdarzenia: 9:50
Mapa: de_c4
Admin/Gracz na którego chcesz złożyć skargę: Tivi
IP/SID Admina/Gracza na którego chcesz zgłosić skargę: brak
Opis sytuacji: Była grana mapa de_c4 gdzie grało około 18 osób, admin od tak zrobił vote, nw dlaczego. Mapa była grana przez odpowiednia ilosc osób o tej godzinie oraz mapa nie jest zbugowana ani nikt nie prosił o zmiane. Admin nie miał prawa zmieniac. Mapa się zmienia na de_aztec gdzie admin sobie idzie do ct bo tam lepiej mu sie gra.
Dowody, świadkowie zdarzenia: chyba nie potrzeba ale gracze którzy byli





Nie chcem ale muszem napisać skarge :/ takie coś nie może mieć miejsca

Edytowane przez PapaSmerf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś dziwnego w tym, że poszedł do ct ? :) Może iść gdzie chce ;) A co do vote. Zależy jakie to było vote :D Dowody... Zawsze są potrzebne.

Edytowane przez ŻeJa?!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote name='ŻeJa?!']Coś dziwnego w tym, że poszedł do ct ? :) Może iść gdzie chce ;) A co do vote. Zależy jakie to było vote :D A dowody ? Zawsze są potrzebne.[/QUOTE]

Haha smieszne. Dowód maja w logach. Byłem opiekunem 4fun #2 znam regulamin i musiałem też pilnowaćswoich adminów także vote nie mógł zrobić, skarga słuszna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytałam się jakie vote :) Czytaj ze zrozumieniem ;)

Vote z konsoli z zapytaniem czy może zmienić mapę było ? Jeżeli nie to skarga słuszna ;)

Edytowane przez ŻeJa?!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vote bez pytania? dziwne, no ale zobaczymy co Tivi powie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem na serwerze, nie 18 osob a okolo 10, ja i dzois poprosilismy go o zmiane mapy "na inferno albo azteca" no i takie nam dał opcje wyboru. vote na prosbe graczy, ktorych ubywało ;] po tym aztecu na ktorym zagralo nas okolo 20 osob zmienila sie mapa na prodigy, gdzie grąło 7 osob.
zadnego naduzycia admina nie było, prosilismy go oto kolektywnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • LUZak

z jednej strony papa masz rację, ale z drugiej to tivi. zrobił słusznie dając vote bo ludzi ubywało.

dał mapy w vote te co były nominowane przez graczy, sam nominowałem "aztec'a" Noi a jak na aztecu to ludzi przybywało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurna 10? ziomek napewno nie. Wyskoczyło vote to ludzie sie wkurzali na say. 2 osoby to nie jest caly serwer.
To nie jest koncert życzen. A jak ktoś zaproponował vote to nie walić na mapy tylko istnieje komenda amx_vote "pytanie" "1" "2" i wszystko jasne by było.
Ja nic na say nie widziałem o zmienie, nikt nic nie powiedział i jeb na next mape gdzie nawet nie widziałem propozycji.


Szczerze mówiąc wywalone mam tą skarge. Zrobicie co chcecie. Admin nie może walić samowolki na życzenie 2-3 osób gdzie tak jak niby piszecie było 10 osób co napewno tyle nie było bo z 7 na team napewno bylo bo zerkałem w staty ciagle...


Żegnam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gosciu, zero samowolki, wola ludu, 18 osob- dobre sobie xD NK da logi bo to slowo kontra slowo. skoro tak bardzo ci nie zalezy to po co to piszesz...? TiVi w niczym nie zawinił, serwer pustoszal i posluchal dobrej rady na temat zmiany mapy- efekt bylo widac na aztecu.
a ty wez sie nie obrazaj bo kazdemu sie zdarza nie miec racji, widzimy sie na serwie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@PapaSmerf,
jeżeli jest tak jak mówi BOCIEK, że na serwerze ubywało graczy to to już jest wystarczający powód do vote na inną mapę, zazwyczaj admini konsultują to między sobą jak jest więcej niż jeden na serwerze. Jak jestem sam, co prawda zawsze daje vote z pytaniem czy zmieniamy, ale prawda jest taka, że te '2-3' osoby, które prosiły o ta zmianę i dobrze motywowały są wystarczające, a to z tego powodu, że większość osób jak jest taka akcja to siedzi bo 'przytakuje' mimo woli na zasadzie "nie będę nic pisał bo się zgadzam" :) Pytanie, czy ktoś ripostował do tych piszących za zmianą, że jest przeciwny? :)

Inna sprawa, że skoro mieliście dwie mapy do wyboru, tzn, że było użyte amx_votemap, a jeśli dobrze pamiętam to istnieje tam opcja trzecia: zostawiamy aktualną mapę, interesujące, że to nie wygrało ?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W votemap nie ma takiej opcji jak podałeś Erbi z tego co pamiętam, chyba mała pomyłka co do pluginowego głosowania na mapy pod koniec aktualnej - wydaje mi się, że było tylko "mapa, mapa..., zamknij" co i tak nie daje głosu żeby mapę zostawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

były podane 3 mapy w vote. Fakt graczy ubyło przez chwile ale weszli nastepni.
Fakt faktem że na aztecu było z 20 osób itp ale to normalne bo to bardzo grywana mapa ale podstawowa i nie ma co się dziwić.
Admin mógł się zapytać osób czy robimy vote a nie posłuchać 2-3 osób na u@ (gdzie zwykli gracze tego nie widzą) i od tak patrzymy a tu vote gdzie ktoś już napisał swoje niezgodzenie z wolą admina. Troche przesadziłem z tym że admin poszedł do ct itp hehe.

Tivi mordeczko nie mam nic do Ciebie tylko zrób następnym razem by każdy wiedział o zmianie amx_vote "zmiana mapy?" "tak" "nie"

Proszę o zamknięcie skargi i nie ukaranie bo skarga jest większości słuszna a to że było na u@ pisane to nikt o tym nie wiedział chyba rozumiecie :)

Do zobaczenia rano na serwerze :*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam . Ja Ci pisalem na steam. ze bylo maks 12 osob . Pisali mowili zeby zmienic widocznie moze zyłes ze nic nie slyszales .. dałem 3 mapy do vote jedna swoja dorzucilem , i nie pisze ze gram na staty na aztecu ... Osoby uciekały wiec dałem vote. ale widze ze powinieneś na Policji pracowac :) Pozdroooooo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry,ze w zamknietym watku. Papa, co to za gownoburza z Twojej strony? najpierw piszesz,ze bylo 20 osob i bylo wszystko cacy,godzina taka itd. za chwile sie okazuje,ze bylo max 12 i sprawe Tivi Ci wyjasnil. Jak masz jakis problemy w zyciu,to moze nie przekladaj ich na serwer,bo to tylko psuje atmosfere. Chcialem sie odniesc jeszcze do Twojej wypowiedzi,"bylem opiekunem i wiem jak to powinno wyg;adac", nadmieniam, byles... Jeszcze raz jak sie rozkrecisz na forum z byle powodu,a pozniej bedziesz chcial zamkniecie tematu,to dostaniesz ode mnie nagrode. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.