Skocz do zawartości

odwołanie od bana pernamentnego za "cheater"


SynDYkaT.!

Rekomendowane odpowiedzi

Nick podczas gry: SynDYkaT.!
Admin, który dał ci bana: PrzemaS
Powód Bana: cheater... jak cos to mam demko przyjacielu.
Dowód w postaci dema/screena: on ma
Data, Godzina otrzymania bana: przed chwilą
Twoje IP/SteamID: 88.199.30.10 STEAM_0:0:18431490
Komentarz: Gram na steamie i jeszcze podobno na serwerze anty cheat i cheater pacjent mega z tego adma niech rozpisuje demko
Wydruk z konsoli:
[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] Banned by Admin: PrzemaS
[AMXBans] You can complain about your ban @ [url]www.Cs-LUZOWnia.pl[/url]
[AMXBans] Reason: 'cheater... jak cos to mam demko przyjacielu.'
[AMXBans] Duration: 'permanently'
[AMXBans] Your SteamID: 'STEAM_0:0:18431490'
[AMXBans] Your IP: '88.199.30.10'
[AMXBans] ===============================================

Edytowane przez SynDYkaT.!
dodanie powodu bana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Wiedziałem kolego że sie odwołasz dlatego nagrywałem demko. jak dla mnie masz Wh i czasami go perfidnie używałeś a pozatym jak dla mnie to nie masz rorzutu kolego. i to nie jest tylko moja opinia konsutlowałem ją z naprawde doświadczonymi ludźmi jeśli chodzi o adminowanie csa. Macie tutaj link do demka i ocencie conajmniej 5 akcji bardzo dziwnych a ta na bsie otwartym przebiła wszystko gościu idzie po cichu a ty nacelowane na banie idealnie wychodzisz i odrazu bańka ale demko pozostawiam ocenie h@ i odpowiedzialnym za ten serw pozdrawiam [url]http://www71.zippyshare.com/v/m5KTNtz6/file.html[/url]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko twoja ocena ale na steama chyba nie ma no ricoila poprostu ty nie ogarniasz full auto............. a co do akcji na a nie pamiętam tego ale dla twojej informacji trzymam cały czas celownik na wysokośći głowy i tylko strzał wystarczy a po nim jest ale niech h@ ocenia
sądze ze wiele mixów nie grasz tam byś zobaczył jakie sie full auto robi ;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na steama też jest no recoil uwierz już na innych sieciach wyłapywałem ancymonków na steam z norecoil. ale już koniec spamowania niech ocenią demko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra ale ostatnie co napisze było info ze idzie do paki więc to nie jest dziwne ze wiedziałem ze tam jest i nie kupywał bym vipa zeby czitować pomyśl -_-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat ma służyć do wypowiadanie się na temat bana a nie dyskusji o całości tego wszystkiego. Nie prowadźcie sobie tutaj rozmów, które dla większości nic nie wniosą a tylko jest to wymiana zdań między Wami.

Później sobie zobaczę demko a jednak powiem, że patrząc na wiek to chyba też wielu mixów nie grałeś - w CS 1.6 full auto nie da się kontrolować w pełni tak jak to jest w CS:GO, można je jedynie ograniczyć do wysokości czy przesuwać prawo lewo.

Chociaż na koniec dodam, że wolałbym zobaczyć rozpiskę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9.36 dziwna akcja 9.41 gościu za transformatorem i już bania leci 10.54 wychodzi zza ściany już bańka 11.03 gościu siedział pod wagonem też już go widzi 12.20 wybiegł z deagle i nagle sie wycofał bo kilku tam było. 12.55 wychodzi i już nacelowane na baniak na bsie i piękne celowanie po ścianach.13.35 widzi przez smoke i gościu stoi na drabince to wali w ściane. to by było na tyle z mojej strony privo ale zobaczymy co ty powiesz na ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj do dajmy na to do wieczora?? Chciałbym zobaczyć rozpisane demko ;)



Edit: Nie zwróciłem uwagi , że zostało wcześniej rozpisane.. Poczekajmy na Solarisa i jego werdykt.

Edytowane przez kieras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.