Skocz do zawartości

Nie wiem czy powinienem to pisać tu czy gdzie indziej...


Aluś

Rekomendowane odpowiedzi

To Moja rezygnacja powód ? Jak mi to jedna osoba dzisiaj na ts powiedziała "Kto dał 14-latkowi admina" (mam 15 ;])
i w sumie postanowiłem nie ośmieszać waszej serwerowni wiec mówie wam Strzałeczka ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yyyyyy.... Miałem Cię za ogarniętego osobnika, a Ty takie idiotyczne rzeczy robisz przez jakiegoś idiotę z internetu... Meh...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Boziak.']Yyyyyy.... Miałem Cię za ogarniętego osobnika, a Ty takie idiotyczne rzeczy robisz przez jakiegoś idiotę z internetu... Meh...[/QUOTE]

Szczerze sam sie uważałem za osobe która ma wyj*bane na krytyke że "dzieciak jesteś itd" ale mam tego dość to się zdarza coraz częściej a pozatym mam dzisiaj jeszcze "zły" dzień.. 1 miesiąc bez taty..

Edytowane przez Aluś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rezygnacji nie przyjmuje.. Sam znasz moje postanowienie i wiesz jak masz reagować na owe sytuacje temat po prostu zamykam.. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem napisac co innego................

Ja na tsie tak jak alus chcial usuniety kanał i ranga

Dzieki za współprace, ponieważ nikt inny tylko TY mi na tsie pomagałes od spraw TS :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.