Skocz do zawartości

Proszę o Ub Babkun


Babkun

Rekomendowane odpowiedzi

Nick podczas gry: Frag eXecutors|Babkun
Admin, który dał ci bana: palim
Powód Bana: Okej
Dowód w postaci dema/screena:
Data, Godzina otrzymania bana: przed chwilą
Twoje IP/SteamID: 'STEAM_1:0:1471101168'
Komentarz: co to w ogóle znacz?Kto to w ogóle za admin?Czy to już nie lekka przesada?10-20 admin,który zagrał raz na tym serverze i ma admina?Po co ich tulu jak nic nie robią tylko takie bany dają?A ,że palim był głuchy to mu powtórzyłem,żeby sobie kupił aparat słuchowy,jeśli nie potrafi słuchać.
Macie jakieś antyczity,które w połowie może się sprawdzają a w połowie nie,więc niech się admini wezmą za sprawdzanie graczy i robieniu ss'ów a nie ciągłym graniu. I zredukujcie tych adminów do mniejszej ilości,bo co 2 gracz to admin z goldvipem... Proszę o zdjęcie mi bana. Z góry dziękuje.
Wydruk z konsoli:
[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] Zbanowany przez Admina: palim
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ [url]www.Cs-LUZOWnia.pl[/url]
[AMXBans] Powod: 'OKEJ'
[AMXBans] Dlugosc bana: '1 tydzien'
[AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_1:0:1471101168'
[AMXBans] Twoje IP: '79.191.255.254'
[AMXBans] =======================================

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 1 Na tym serwerze miałem cały czas admina tylko na innym nicku na Sasiadka.
Po 2 zacząłeś prowokować chamskim swoim zachowaniem i nie myśl ze nie mogę Ci dać bana na tydzień, z takim zachowaniem powinienem ci dać bana na miesiąc na tydzień cie zbanowałem żebyś się ogarnął.
Po 3 powód był taki ponieważ złozyło się akurat do tego co powiedział " tylu adminów a gówno robicie powinni was wypierdalać z tego serwa za dużo ścierwa" akurat nie nagrałem tego bo nie wiedziałem ze tak powiesz.
Po 4 Admin zawsze ma racje.
Pozdrawiam Moderatorkę NUSIĘ :*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakieś dowody ? ;) Wybacz ale na słowo Ci nie uwierzę ;) Po tym co napisałeś do Privo. Podziękujemy panu, UB też nie masz.


Pytałam o to dlaczego powód to "OKEJ" a nie z jakiego powodu był dodany ban.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skracam bana do 3 godzin - sam napisałeś, że zwracałeś się do admina w nieodpowiedni sposób a co do słów admina nie mam pełnego zaufania.

Zamykam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.