Skocz do zawartości

odwołanie od bana pernamentnego za "cheater"


ToooSexy

Rekomendowane odpowiedzi

Nick podczas gry: JuSteFiCe
Admin, który dał ci bana: PrzemaS
Powód Bana: cheaty
Dowód w postaci dema/screena: on ma demo niby
Data, Godzina otrzymania bana: okolo 18:56 cos w tym stylu, i nie moge wejsc na amxbans i dlatego nwm jaka godz a tu link ze nie moge wejsc na amx [url]https://zapodaj.net/483af6f35296e.png.html[/url]
Twoje IP/SteamID: 'STEAM_1:0:1290964415' a to ip '217.99.47.26'
Komentarz: Gralem sobie normalnie na serwie i nagle ban nwm czm, ogolnie gram jak brat, ze lubie skanowac itd, i mam mega nakręcone sluchawki i prawie wszystko słyszę gdzie co jest . PS chce rozpiske z dema
Wydruk z konsoli:/
[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] Zbanowany przez Admina: PrzemaS
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ [url]www.Cs-LUZOWnia.pl[/url]
[AMXBans] Powod: 'cheater mam demko jak cos papa '
[AMXBans] Dlugosc bana: 'permanentnie'
[AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_1:0:1290964415'
[AMXBans] Twoje IP: '217.99.47.26'
[AMXBans] ========================================

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[url]http://www78.zippyshare.com/v/CTq59vml/file.html[/url] masz demko wystarczy zobaczyć 4 pierwsze akcje w twoim wykonaniu i nie chodzi mi o twoje skanowanie. tylko twój sposób strzelania że wygląda to tak że nie masz rorzutu to jest 1 sprawa druga sprawa dlaczego samo ci celuje jak strzelasz ? 9.50 pięknie celowniczek skacze 12:14 tak samo. a od 12:30 do końca to już sami zobaczcie i ocencie jest 2 przeciwników to jest straszne skakanie celownikiem od 1 do 2 ;) pozdrawiam to na tyle z mojej strony elo mordeczki ;)

Edytowane przez przemas12345
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to tak, 1 akcja z na schodach byla normalna, 2 akcja na bs byla jak dla mnie dziwna z ta bania w powietrzu ale prawda bylem wtedy blisko i mogło tak sie zdarzyć,3 akcja na bs jest jak dla mnie normalna a 4 to tez jest normalna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo równe przerwy między strzałami oraz zbijanie rozrzutu, znam takie funkcje z pewnej myszki.

I tutaj pytanie czy będziemy za takie coś banować? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Decyzję musi podjąć w tej sprawie albo opiekun serwera albo H@. Do tego czasu wstrzymujemy się z decyzją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałem z nim wiele razy, wiele razy mnie ciekawił, ale nigdy nie było do czego się przyczepić. Proszę dać UB (z tel ciężko to zrobić). Zamykam.

P.S. Mamy Cię na oczach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.