Skocz do zawartości

Admini !!


MoNsTeR

Rekomendowane odpowiedzi

Patrząc na ten temat [url]http://cs-luzownia.pl/showthread.php?3311-Skarga-na-GokU!&p=16723#post16723[/url] ujżałem zgraje dzieciaków kłócących się o zabawke w piaskownicy. Nie po to dostaliście flagi i ten przywilej adminowania aby rozwiązywać tak błache sprawy na forum. Jeżeli uważacie, że gracz nadużywa jakich kolwiek przywilejów na serwerze lub łamie regulamin to powinniście to załatwiać używając upomnień i ostrzeżeni oraz w ostateczności ban_menu. Składając podanie akceptowaliście regulamin admina jak i serwera. I takowego powinniście przestrzegać i nim na serwerze się kierować. Jeżeli takie sytuacje sie zdarzają zgłaszajcie problem do mnie na steam ewentualnie zakładajcie temat w kąciku admina. Postaram się rozwiązać każdy problem.

Uważam, że zawracanie Boziakowi tyłka takimi sprawami to lekka przesada jak i również rozwlekanie tematu na forum.

Myślę, że rownież Boziak napisze tutaj pare słow od siebie a tymczasem wzywam do porządku i myślenia. Także dawania bezskrupulatnych banów za każdą szkode na rzecz serwera. Tyle odemnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, Monster dobrze pisze. Pierwsza rzecz - jeśli postępujecie dobrze to zawsze będziemy za wami więc tu nie macie się czego obawiać. Druga rzecz - macie takie spectrum możliwości - rozpoczynając od muta, przez slay kick a potem ban że każdego możecie uciszyć. Wystarczy tylko chcieć i poświęcić trochę własnego czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcialem tylko zauwazyc, ze my (admini) mielismy wywalone na tego ByQa, czyli jakby cos przeskrobał, szukal zaczepki czy cokolwiek innego - dostalby upomnienie lub tez bana, nic wiecej. A to ze zlozyl skarge na Goku nie znaczy ze my sobie z nim nie radzimy, oznacz to to, ze on nie moze pogodzic sie ze swoją winą. Tyle.
Rozumiem tez, ze sytuacja wymagała podsumowania tego calego zamieszania, tym oto postem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dejv. ale to walnijcie mu disa w jednym poście i zakończcie dyskusję. Wytłumaczenie bana czy innej kary to jeden post i tyle, a nie 7 adminów pisze co kto komu powiedział. Właśnie dlatego jest tak ważne by pierwszy wypowiadał się admin karzący.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi na prawdę nie przeszkadza jak ktoś pisze z jakąś sprawą więc pojęcie zawracanie tyłka dość słabo pasuje.

Można walić nawet z pytaniem czy kickowac kogoś bo coś tam i nie będzie z tym żadnego problemu.

W tej całej sytuacji Admini konta ByQ widziałem niestety Wasz subiektywizm... I na chwilę obecną tylko to mnie martwi.
Decyzje podejmuje tylko na tle faktów które widzę ignorując przy tym czy jesteście moimi adminami... Wiadomo że stanę za Wami murem jeśli ktoś ewidentnie pierdoli głupoty.

Wracając... Sytuacja z Waszych opowiadań oraz logów wygląda następująco. Koleś cały dzień gra sobie na serwerze, gdzie mało co pisze do ludzi... Wiemy że nie używa mikrofonu więc na pewno siedzi cicho. Nagle pojawia się temat txt który nie istnieje gdyż miejsca są częściami mapy na które można wejść w kooperacji z innymi graczami. W logach ewidentnie widać że gracz wszedł tam dwa razy i tyle samo razy zabił admina z tej pozycji... W tym momencie nie widzę nic innego jak wkurw admina którego jak każdy z Was wie bardzo nie lubię.
Chwilę po tym reszta admimow robi to samo w myśl jeden za wszystkich... Pojawia się Goku totalnie od czapy na serwerze i robi jazdę na hudzie, gdzie jak wszyscy wiemy może pisać bezpośrednio do gracza. Pytanie skąd Goku ma info o sytuacji? Zakładam że siedzieliście na ts3 ok. Bo przecież wszedł napisał co napisał i wyszedł z serwera.

Poruszam temat całej sytuacji przez pryzmat dnia w którym to się działo... To co robił bądź nadal robi ten gracz akurat mało znaczy w tej sytuacji gdyż wszystko zaczyna się i kończy na "txt" mapy cache.

Skąd wgl pojęcie "dyskutowania z adminem", przeczytałem każdą jego wypowiedź na czacie z dnia zdarzenia, jedyne co napisał to dwukrotnie że to nie jest txt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.