Skocz do zawartości

Prośba o zmianę


Janek1986

Rekomendowane odpowiedzi

Witam
Moja propozycja to zmiana mapy de_nuke na inna są dwa powody:
1. Jak jest więcej graczy to potrafi na początku rundy zabić gracza i nawet się nie zdąży nic zrobić.
2. Jest zadanie polegające na ratowaniu zakładników a brak tokowej mapy.
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy chłopaki zarządzający serwerem pójdą na taki układ bo nie bez powodu sie nazywa ONLY DD2/NUKE/INFERNO. No ale cóż żyjemy w państwie demokratycznym :D więc i przyłączam się do prośby i proponuje taka opcje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może łatwiej by było usunąć te zadanie, osobiście wolałbym aby nuke zostalo :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czego nie rozumiecie w tym, że jest to BF4/DD2/INF/NUKE ... Tak ciężko to ogarnąć. Prędzej to zadanie zniknie niż nuke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. To jest 3 maps i nie dodadzą żadnej mapy :cool:
2.Można wgrać mapke de_nuke32 i już nie bd zabijać na respie ;) (32-to "sloty" -respy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jest zrozumiałe.
Chodzi o wprowadzenie poprawek.
Nie pisze o dodawaniu tylko o zmianie na inną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ja nie wiem czemu nie można tego serwera zmienić na normalny czyli z większa ilością map? Może mi ktoś wytłumaczyć? Większy koszt czy coś? Jeszcze to pisanie "ONLY blablabla" zawsze można zmienić z "ONLY" na 4FUN i dodać więcej map ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno przeczytać [BF4/DD2/INF/NUKE] ?!

ZAMEK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otwieram i zostawiam temat by ktoś naprawił to zadanie, bo nie ma ono sensu - co do zmiany formy gry proszę o to nie pisać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naturalnie, że można wytłumaczyć :) Także, było wgranych około 50 map ?! lista graczy przez długi okres wahała się ??!! [SIZE=5][COLOR="#FFFFFF"]0[/COLOR][/SIZE] max [SIZE=5][COLOR="#FFFFFF"]8[/COLOR][/SIZE] graczy. W chwili obecnej po zmianie z bf2+4Fun, liczba graczy diametralnie wzrosła. Tudzież sądzę, że owa zmiana przyniosła korzyści. Ktoś się nie zgadza ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mijacie się z prośbą autora tematu, napisał że jest zadanie z zakładnikami a nie ma mapy typu cs_ więc potrzebna jest zmiana w queście lub zamienić JEDNĄ mapę na typ cs_
Da się coś takiego zrobić?

//Edit//
10 diamentów nie jest takie ważne
zamek

Edytowane przez H. von donnersmarck
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.