Skocz do zawartości

[ARCHIWALNY ♻] skarga na admina


MOUSE,

Rekomendowane odpowiedzi

Nick podczas gry: MOUSE
Godzina, data zdarzenia: Wczoraj koło 20:00
Mapa: cbble
Admin/Gracz na którego chcesz złożyć skargę: Dejv.
IP/SID Admina/Gracza na którego chcesz zgłosić skargę:
Opis sytuacji: Grałem jakieś poł godziny.Po dotarciu z respa TT na resp CT dostałem bana na 3h, za przeklinanie...Poniżej macie moją konsole i wskażcie mi jedno slowo za które powinienem dostać bana ,bo ja jakoś NIE DOSTRZEGAM!
Mam dość traktowania mnie jak smiecia na tym serwie,kiedy to zglaszam jakas sytuacje i nie jest rozpatrywana bo ktos jest czyims kolegą.
Wprowadzcie bardziej rygorystyczna selecję adminow ,a nie przyjmujecie kogo popadnie.Graja tu normalni ludzie a kiedy wbije taki 15 letni "doświadczony admin",na monitorze wyswietla sie " WAL SIE XD". Co to jest normalne?!
Dzieki takim adminom ja i moi znajomi mamy coraz "większą ochote" grać na tym serwerze.
Dowody, świadkowie zdarzenia:Obecni na serwerze gracze.

Odrzucenie mojej skargi slowami :"Brak dowodów, brak skargi."jakoś mnie nie przekonuje.Osoba "ŻeJa?!" mogłaby poświecic wiecej czasu na sprawdzenie konsoli (dowodow) itp,a nie zrobienie wszystkiego na **** się.

[url]http://www24.zippyshare.com/v/whqinvKR/file.html[/url]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ban za obraze admina - nie zwracalem juz uwagi jak pisales do mnie teksty typu "masz skarge bocie". Czekalem az napiszesz cos wiecej, czyli to co na ss. Jak widac na ss zabilem Cie, a Ty obraziles mnie i zachowales sie jak tchórz bo uciekles z serwera (nwm dlaczego w konsoli jest odwrotnie). Na cbble'u dostales bana wlasnie za to co napisalem powyzej.

[url]http://www5.zippyshare.com/v/RiK2CqWw/file.html[/url]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowieku twoje dowody to plik w wordzie który każdy może sobie sam napisać...
Wg mnie ban słuszny i polecam się uspokoić bo odpoczniesz na dłużej niż 3h

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[QUOTE]16:19:10 <STEAM_1:0:1098787662><83.4.64.146> MOUSE : zglaszam ci bocie goscia ktory jest na respie po czasie i nic ,a ja wystarczy ze na 1 runde odejde i AFK.patologia umysl[/QUOTE]

... i to za co admin dał bana:
[QUOTE]16:55:47 <STEAM_1:0:1098787662><83.4.64.146> *DEAD*MOUSE : zjeb![/QUOTE]

Co do pierwszego, admin mógł żyć albo kogoś obserwować, nie musi od razu wyłapać tego co napisałeś, ale widać, że jesteś ograniczony do swojej perspektywy i słownictwa, widziałem też, że pisałeś do kogoś małolacie a sam jesteś bardzo dojrzały - szczególnie podając taki wiek w profilu na forum.

Ani nie widzę tych osób z serwera by się wypowiadały w temacie jako świadkowie, nie widzę dowodu, że zgłaszasz jakąś sytuację prócz tego jednego AFK, który pewnie chwilę dłużej pograł po tym zgłoszeniu, dodatkowo nawet nie opisałeś sytuacji, o którą chodzi.. A za to widzę dowody przeciwko Tobie.

Skarga odrzucona przez 15 letniego HeadAdmina, nie pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.