Skocz do zawartości

Hejo ;3


Holocaust

Rekomendowane odpowiedzi

[I][FONT=Comic Sans MS][B]Cześć mam na imię Mateusz, lat 20 ;) hmmm niedawno skończyłem technikum , napisałem maturę, aktualnie pracuje, a w wolnym czasie pykam w cs'a :D Możecie mnie spotkać na 4Fun. Mieszkam mniej więcej 6km od Rzeszowa ;) Na waszą serwerownie trafiłem przez przypadek , ale bardzo mi się tu podoba i zostanę na dłużej ;3 Widzimy się na serwerze :o:cool:[/B][/FONT][/I] Pss wcześniej grałem pod nickiem 1997. może ktoś kojarzy ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem zawodowe z logistyki bodajże a30, a31, a32 xD wszystkie ogólnie zdałem a30 i a32 i w a31 samą teorię, a praktykę poprawiam 26 czerwca :D trzymajcie kciuki haha ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Musze jednak napisać, że masz nieodpowiedni nick, który niektórych - jak mnie może urazić więc proszę zmień go.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Matuz, Ci co mogą się poczuć urażeni nawet o tym nie wiedzą a Ci co wiedzą co to jest nie dotrą pewnie tutaj. #czarny na propsie#

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już na serwerze poprosiłem o zmianę mam nadzieje że zmieniony: Możesz podać na jaki? ;)

Pozdrawiam Gufi _/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Privo mi nie odpowiadał i jestem ;) wg. mnie nie powinno być takich nicków :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Miśkaa.']Privo mi nie odpowiadał i jestem ;) wg. mnie nie powinno być takich nicków :)[/QUOTE]

Ciebie cwaniaro nie pytałem, więc spadaj haha :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.