Skocz do zawartości

NO1 ma pomysły :D


NO1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdeczne szanowna świtę i tych mniej ważnych ale wy mnie nie interesujecie :D akurat wczoraj dostałem bana na dzień a że lubię tylko 4fun'a naszego i na innym serverze nie gram to wykorzystam wolny czas na przedstawienie swoich pomysłów :D akurat już z nudów cały dom ogarnąłem, nawet pozmywałem, co ten wolny czas z człowiekiem robi :( wracając do tematu niżej w pkt przedstawie swoje jak mi się wydaje genialne pomysły do zweryfikowania przez was :D

1) nóż z częściową niewidzialnością - ja mając taki nr to dopiero bym się dobrze bawił na servie :D pamiętam jak na bf2 mode chyba jak się z shoota dużo zabijało to nóż dawał niewidzialność 60% i można było robić niezłe jaja z tym nożem :D pobawić się w ninje, zaplantować pakę jak bs obstawiony, przejść obok całego teamu przeciwnika, na dd2 aztecu idealny do wykorzystania co do innych map nie pamiętam, oczywiście da radę wypatrzeć takiego osobnika nie jest to całkowita niewidzialność :D a 60% z tego co pamiętam, jak dla mnie ciekawa i fajna opcja, czekam na opinie :D

2) zamiast noża ze zmniejszoną grawitacją to noż z multujumpem - niby ta mniejsza grawitacja pozwala się dostać w niektóre miejsca na mapie ale dalej mocno ogranicza, noż z multijumpem dodałby nowe możliwości poruszania się po mapie, po drugie strasznie mnie akurat denerwuje jak wolno wszystko sie dzieje mając ten noż w reku, zanim spadnę na ziemie, zanim doskoczę to już mi się odechciewa go uzywać, a z multujumpem byłoby szybciej i przyjemniej :) wiem wiem na tekstury będą chodzić, ale za to jest ban jak ktoś skorzysta, a powiem szczerze akurat problemu z txt aż takiego nie ma na 4funie uważam :D

3)mapy - nie wiem jak napisać, na 4funie spędzam dużo czasu i większość map się powtarza, zwłaszcza te najpopularniejsze, strasznie mnie to nudzi zwłaszcza jak wbije po 2h nie grania i znów się powtarzają, z tego co pamiętam jest chyba że trzeba odczekać 7 map aby znów nominować tą mapę, moja propozycja to zwiększenie tego ogranicznika do 15, ale wy pewnie powiecie za dużo, jak dla mnie 10 za mało, a wiec proponuje do 12 :P jak coś źle piszę to poprawcie, nie wiem ile map jest dokładnie na serverze ale mi się np nie zdarzyło grać np cpl_mill na nim a gram miesiąc i to po parę godzin dziennie, noga w gipsie i L4 do końca lipca :D

4) dodanie de_mice2 - do tej pory miałem 4 sieci serverów* razem z Luzownią, jednak swoją pierwsza wspominam bardzo dobrze a zwłaszcza 4funa z ruletką oraz tą mapę, była ona jedną z najpopularniejszych na serverze, co chwile na nią głosowano, miłe wspomnienia z dzieciństwa, mnóstwo zabawy i śmiechu na niej było, jak dla mnie ma szanse się przebić i tutaj :) jak już jest to olać 4 pkt :P

[img]http://www.kifferstuebchen.de/Sources/kfs/extern/images/mappics/de_mice2.jpg[/img]
[img]http://www.counterzone.com.br/imagens/mapas/de_/de_mice2/de_mice2-5.jpg[/img]

szczerze nie wiem jak się to odbywa z dodawaniem map bo jestem noga w tym, macie linka gdzie chyba można mape pobrać xD
[url]http://www.17buddies.net/17b2/View/Map/296/de_mice2.html[/url]

to tyle, miłej lektury :D:D:D sory za brak zdjęć odnośnie mapy :P

Edytowane przez NO1
privo miał ale :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nawet
2. Więcej popierdzielania po TXT? Podziękuję.
3. To wina graczy nie map, jest ich ponad 100, nie pamiętam ile dokładnie jak ktoś pisał a nie damy ostatnio granych map na 20 czy 30, grają to co chcą grać.
4. Sieć serwerów* od razu zaznaczę, nie sprzedajemy przestrzeni dyskowej na serwerach :p Nie znam mapy, więc zostawię tutaj pole dla innych, chociaż linka mogłeś do niej dodać (edytuj post jakby co).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Ciekawy pomysł, zobaczyłbym jak by to wyglądało
2. Dałbym maksymalnie 2/3 skoki. Warto dodać że po nozu z grawitką chyba dalej nie działa spadochron także tym bardziej plus
3. Jest ok, mapy zawsze będa się powtarzać
4. Bez zdania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) prawda jest taka ze z noza defaultowego(nr 5) nikt nie korzysta, cala reszta plus provip jest za bardzo OP aby z tego dobrze korzystać, moją propozycją byłby buff na nożu leczącym- niech robi to szybciej
2) multijump, 2 skoki. ktostam pisal ze 3- chcesz z podlogi na inferno wskakiwać na żelki xD? 2 skoki i tyle, sprawdza sie swietnie na dm i na innym serwerze jakim są areny na luzowni w które ostatnio chętnie pykam :)
H. von donnersmarck zaznaczył, że po użyciu spadochronu grawitacyjny nóż traci swoje wlasciwosci. Te 2 rzeczy w efekcie dają to, że zmiana na double jump powinna być tylko formalnością :)
3) grałem ostatnio w jeden dzien 3 razy piraneisi(na koronie głównie)- ostatnio roznorodnosc map jest na wysokim poziomie o czym gdziestam wspominałem.
mozna nominować co 10 map, ja gdzies wczesniej mowilem żeby zwiększyć to do 12- nie więcej. tuzin to idealna liczba :)
4) jakiś szit :) cs_shogun, de_survivor, de_verigo i te inne o ktorych pisalem wczesniej, jak fy_star_wars(jakos tak, popylasz na r2d2) i mario castle, moj faworyt :D
[URL="http://files.gamebanana.com/img/ss/maps/53011c2017b27.jpg"]http://files.gamebanana.com/img/ss/maps/53011c2017b27.jpg[/URL]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ on jest Geniuszem:
1. Tak
2. Tak
3. Oczywiście, że nie, wg mnie powinny być tylko : aztec, nuke, office, tuscan, dustyaztec, dust i tak w kółko
4. ?? XD Tak jak wyżej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Niewidzialność jest na naszych innych serwerach - CodMod czy BF4. I niech tak pozostanie.
2. Wolę low gravity niż multijump. Jestem na nie.
3. JA bym częstotliwość granych map zmienił z 10 na 15, ale pewnie to nie przejdzie.
4. Każda nowa mapa jest ok, jeśli będzie grana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZACZNIJMY ŻE TO JEST 4FUN KLASYCZNY COŚ TAKIEGO JAK BYŁO KIEDYŚ NA Cs-Dreams, Cs-elitarni.
Jedyne co się zmienia na takim serwerze to są mapy, które są wgrywane i usuwane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma klasycznego 4funa, to jest wizja LUZa, my tylko dajemy pomysły i jak on coś przyklepie to będzie ;] w koncu chcemy byc najlepsi a nie jakies copycaty :)
Z tego co wiem(nie jestem wyrocznią, mogę się mylic) to mod od nozy jest po prostu wrzucony i nikt go tutaj nie robił, zeby zmodyfikować takiego noża trzeba by pogrzebać w amx a nie wiem(nie uniżając nikomu, w koncu uczymy sie cale zycie ;] ) jak sobie nasz zespół by z tym poradził, a do tego zespol i tak juz ma duzo roboty z zarzadzaniem taką ilością serwerów.
noz niewidzialnosci bym odpuścił( humany na wc3 modzie, grrrrr :F) ale dał buff nożowi leczącemu żeby faktycznie oplacalo sie go grac, bo w locie zmieniam tylko 4 noże, nigdy nie mam leczącego bo jest za slaby i jak mówilem nalezy mu sie przynajmniej dwukrotny buff.
za duzo kamperow mamy na codzien, wiem że ogary uzywaly by tego inaczej ale jednak czynnik kampiącego nooba zrujnowałby dynamikę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest tak jak mówi bociek, mod z nozami jest wszędzie taki sam praktycznie, a tak to przynajmniej byśmy się wyróżniali i byli oryginalni :D
A NOŻ NIEWIDZIALNY SUPER SPRAWA BOCIEK SIĘ NIE ZNA !! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matu warto spróbować te noże :) a to nie jest pełna niewidka tylko częściowa także nie będzie mega utrudniała gry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

owszem nóż fajny ale promuje najbardziej lamerskie zachowania wsrod nooba, teraz przedstawie wam tok myslenia nooba:
O JEZU ALE TEN SENITIViTY DUZY LEDWO DOTKNE MYSZKE A ONA MI ROBI 360. WEZME LEPIEJ SKAMPIE NA RESPIE, TAK TO SUPER POMYSL. O JAKIES NOZE, WPISZE /KNIFE I ZOBACZE CO TU SIE DA ZROBIC. O JA BENDE KAMPIŁ NA RESPIE Z NIEWIDZIALNOŚCIOM, NA PEWNO WYGRAM.
To zrujnuje dynamike, nie ja czy jakis inny no1 co sie zakrada za plecy, aczkolwiek double jump to jest duzo fajniejsza alternatywa dla gravity noża i to by było akurat super, bo to wymaga odrobiny skilla, a nie siedzienia wpatrzonym w sciane.
dodatkowo chcialem pochwalić nowy motd(wiadomosc na powitanie na serwerze), dobre i ujednolicone pomiedzy serwerami, propsuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

1. Ta niewidka, to mógłby być bonus, do końca rundy, za to że na tym nożu, ktoś kogoś dziabnął.
pkt 2. Jestem za i przeciw, fakt że użycie spadochronu powoduje, że trzeba znowu wciskać q q, jest trochę irytujące, ale do zniesienia i opcja z 2x skokiem max, zniwelowała by tą niedogodność. Ale że ta grawitacja jest taka jaka jest na tym nożu, daje to niesamowitą okazję do potrenowania umiejętności, aby z tym nożem nauczyć się poruszać.
po trzecie. Zgadzam się co z powtarzającymi się w kółko mapami, ale nie rozwiązywał bym tego drogą liczbową nominowania map, ale przemówić do ludzi, by wzięli udział w innych mapach, które są do odkrycia, jak Kolumb amerykę. Aaaa i jestem za usunięciem z serwera mapy dd2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy mój dzień na serwerze, 28.07.2016r. wbijam, westwood to myślę bajka,gramy. Dodało mnie do terro, runda sie zaczęła i zabił mnie swój, jak się potem okazało był to CT, który miał vipa i wyglądał jak TT, DLATEGO PROSZĘ WAS NIE KOMBINUJCIE NICZEGO Z MODELAMI POSTACI, bo gracze tylko będę wyklinać i wyzywać tą całą " niewidzialną postać ".

Co do noży, 5 ( zwykły ) noża chociażby ja używam :D więc nie piszcie, że nikt nie używa i zgadzam się z BOCIANEM, to hp troszeczkę szybciej mogłoby się regenerować.
A jeżeli chodzi o nóż 4 ( mniejsza grawitacja ) to jak sama nazwa wskazuje, przecież jak ciało jest w stanie nieważkości to się za szybko nie porusza :P

Co do tej nowej mapy to mi ratsa przypomina, KTÓREGO NIE MA na 4funie i apeluje o dodanie ratsa jak i tej nowej mapki :P

Jeżeli chodzi o mapy to sie w innym temacie wypowiadałem.

Pozdro ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Tak. Zawsze to jakieś urozmaicenie
2. Tak.
3. Nie. Gracze mają kilka ulubionych map i niech tak zostanie
4. Tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.