Skocz do zawartości

[ARCHIWALNY ♻] Skarga na admina Guofa


kirborne

Rekomendowane odpowiedzi

Nick podczas gry: NWN_KiRbOrNe
Godzina, data zdarzenia: 13:24
Mapa: Eldorado
Admin/Gracz na którego chcesz złożyć skargę: Guofa
IP/SID Admina/Gracza na którego chcesz zgłosić skargę:Guofa - 109.173.209.246:53559

Opis sytuacji: Sytuacja byla tak gram sobie na serwerze i nagle admin Guofa do mnie pisze zebym zmienil nic.Moj nic nikogo nie obrazal i nie byl wulgarny.I nagle zaczal do mnie wulgarnie pisac na steam zebym lizal mu dupe.
Dowody, świadkowie zdarzenia:Dowody:[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] Zbanowany przez Admina: Guofa
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ [url]www.Cs-LUZOWnia.pl[/url]
[AMXBans] Powod: 'POPROSIŁEM O ZMIANĘ NICKU'
[AMXBans] Dlugosc bana: '5 minut'
[AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_0:0:136425582'
[AMXBans] Twoje IP: '83.1.88.61'
[AMXBans] ===============================================
Swiadkowie: ludzie z serwera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ludzie z serwera potwierdzą, że Admin pisał do Ciebie na steam? Brak dowodów, brak skargi tak to widzę ;D Miał rację co to zmiany NICKU początek NWN_ jest taki sam jaki ma właściciel NWN_LUZ co może być mylące dla graczy. Proszę o zmianę i nie będzie problemu.

P.S. Samo KiRbOrNe jest już dość unikatowe także nie będzie problemu Cię rozpoznać bez NWN_.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie ten przedrostek NWN nie jest jakiś strasznie nieodpowiedni. Sam luz wczoraj z nim grał i nie było problemu

EDIT: Żeby nie było - nie dołączam się do skargi na Guofe, jedynie przedstawiam swój punkt widzenia w tej sprawie :P

Edytowane przez DiscoPogos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście pisałem z Guoafą na Steam, bo zgłosił mi, że takie coś się dzieje i poleciłem mu pierw kick'a a później bana 5 min a jakby coś więcej się działo to dłużej. Według mnie nick jest zbyt podobny do LUZa i nie powinien być używany przez kogoś innego niż Właściciel, bo jest mylący i może zostać uznany za podszywanie się, nie śledzę LUZa z kim gra, nie wiem czy pozwolił mieć Ci taki nick, ale straszenie skargą na serwerze po kick'u od admina trochę nie na miejscu. :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.