Skocz do zawartości

Ban Na Ts3


Guofa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Dzisiaj dostałem Bana na ts3 PERMA.


:bo była taka sytuacja
siedzę sobie z Discopogos na ts publiczny nr1
i z Krowa na odwyku i sobie zarotwalismy, wszedl Second, i ja gadalem " sk******ie bobrze ( z filmiku nie obrazajac go )) i on mowil ze go to denerwuj i mam tak nie mowic, i dal mi "FAKEBANA" po czym wszedlem i poszedlem Ja, Disco, Krowa i doszła MIśka, do mnie na kanał prywatny ts, i gadalismy i sie smialismy i znowu to mowilem i on wszedl i mi dal Perma na ts, i powiedzialem to potem na Cs i dal mi Bana na 30minut na CS.

Edytowane przez SNICKERS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TS, TSem, a CS, CSem więc proszę CIę happy nie wrzucaj obu spraw do jednego worka. Jeszcze raz zobaczę żeby Administracja się banowała na serwerze przy graczach oboje dostaniecie bany !!!

Popatrzcie od strony gracza jak to wygląda, co to za wolna amerykanka? Robicie sobie z sieci "dziki zachód"?

Po to jest kanał prywatny żeby sobie mówić na nim co się chce i kiedy chce.

Zamykam to bo jak czytam takie tematy to mnie telepie, Happy a Ty odbanuj go proszę na TS i jak nie macie potrzeby to nie gadajcie ze sobą. Nie musicie się lubić ale się szanujcie !

[COLOR="#0000FF"]@edit:[/COLOR] Otwieram na prośbę Guofy :)

Edytowane przez SNICKERS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie, że pisze w zamkniętym, ale chciałem tylko dorzucić swoje 3 grosze. Ban dla Guofy nie powinien mieć wgl miejsca, ten na serwerze i ten na ts tym bardziej.. Sprawy prywatne to sprawy prywatne, zamykają się między sobą i nie powinno być sytuacji, w której jeden z adminów banuje drugiego "bo go zdenerwował". Takie sprawy załatwia się prywatnie, a już na pewno w konsekwencji nikt nie dostaje bana. Nawet jeśli to nie widzę tu opcji wlepienia perma Guofie za coś tak błahego..

Edytowane przez DiscoPogos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mów ze nikogo nie było bo był Discopogos Miśka i krufka, disco pogos był również na serwerze i to mówiłem do niego tak jak i na ts"ie to ze ty sobie przyciągłeś wszystko do siebie... Discopogos był jest świadkiem i proszę nie mów wszystkie przeciwko mnie bo byli oni i widzieli co i jak wyglądało :) mysle ze Disco się wypowiedzieć może bez problemu.




/edit. Batonik(Snikers) dobrze napisał ze nie powinno tak być ze banujecie adminów, na serwerze pełnym graczy.

Edytowane przez Guofa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Ja Myśle tak bez obrazy ale obydwaj odjebaliście maniane, Hepi Mogłeś mu dać bana na np 5h okej a Ty Guofa jeżeli Ci ktoś mówi że kogoś to WKURWIA to tego nie rób okej ? :)


Hepi Prosze zmniejsz mu bana do np 24h a Ty Guofa Nie gadaj wiecej o chuju boberze przy hepim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z mojej perspektywy mogę powiedzieć, że traktowanie tego jako obrazy lub jakiegoś specjalnego dokuczania nawet, jest mocno przesadzone. To były tylko żarty, niewinne żarty, tym bardziej że nikt nawet nie został urażony, ja rozumiem, że się mogłeś HAPPY zdenerwować, ale to wiesz na serwie mogłeś dać mu mute i po problemie, na ts też nie musisz przecież się z nim odzywać, wręcz nie musicie się nawet spotykać tam. Nie jesteśmy w przedszkolu, żeby strzelać jakieś fochy. TS jest częścią sieci, wszystkich obowiązują na nim te same prawa. A już ban permanentny to gruuuuuuuuba przesada, no szanujmy się. A i tak w-gwoli-ścisłości HAPPY - nie Tobie decydować kto zasługuje na degrad.

Edytowane przez DiscoPogos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehhh..Jak LUZ wróci do domu (wieczorem) To wyjaśni te sprawe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamykam to, do momentu pojawienia się Luza. Nieuzasadnione otwarcie i niepotrzebne ciągnięcie tematu = warn.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.