Skocz do zawartości

Temat czysto informacyjny !


SNICKERS

Rekomendowane odpowiedzi

[COLOR="#FFFFFF"]Czasami ciężko pracując lubię sobie przejrzeć AMXa i czasami trafiam na troszeczkę dziwne, czasami zaskakujące, a nawet zadziwiające powody bana.
Jednym z nich jest przedstawiony na obrazku, jak ktoś nie chce wchodzić to przytoczę
[QUOTE] wypierdalaj kurwa lamusie jebany [/QUOTE]

Już nie będę się czepiał o znaki interpunkcyjne, ale pozwolę się przyczepić do samego powodu, który jest straszny, a że już trzoda była to pytam: Co to kurwa jest?

[url=http://www102.zippyshare.com/v/xBSProo5/file.html][img]http://www102.zippyshare.com/scaled/xBSProo5/file.html[/img][/url]

[SIZE=3][CENTER]Mogę prosić o wyjaśnienie powodu? Myślę, myślę i nic mi to nie mówi :)[/CENTER][/SIZE][/COLOR]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slabiaka chyba poniosło bo typeczek miał zmienne ip bo z tego co widze dostał 5 banów w ciagu 5min

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy ja tylko mówie jak sytuacje odczytałem... Nie mówie, że to poprawne zachowanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[COLOR="#FFFFFF"][COLOR="#FFFFFF"]Zmienny SID, zmienne IP, zmienny nick?! Acha ok :) Nie pisałem tego żebyście mi tutaj robili pogawędki, tylko pragnę uzyskać od Pana który nałożył bana jakieś wyjaśnienia :)[/COLOR] Chyba że H@ ma inną propozycję co z tym zrobić :D [/COLOR]

[COLOR="#008000"]@edit: Nie chcę podejmować pochopnych decyzji :)[/COLOR]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie wejdzie na forum nas odwiedzić to ban na serwerze albo wyłączenie flag do wyjaśnienia sprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wierzę w to co widzę ?! Powód z dupy.. Ja rozumiem nerwy , rozumiem gorszy dzień , ale nie przenośmy ich na serwery czy forum !! To jest kpina z tego na co pracujemy u graczy... Kultury osobistej + ogarniętej administracji.. Admin niezwłocznie ma się pojawić i wyjaśnić sytuację !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tu duzo pisac typ odpalony wjechal na serwer kilka razy . Wyzywal mnie chcial sie ustawic w realu .... Dostal perma wrocil i dalej kozaczyl ... Biegal na sh itp ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to nie jest powód żeby tak odrazu na graczy "najezdzac" i dawać takie bany o takim powodzie :) Administracja ma dawać przykład a nie ich obrażać :) Przemyśl swoje postępowanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słabiak słuchaj, jest po coś edycja na forum to raz, dwa musimy panować nad nerwami. trzy zauważyłem, że gość miał to samo IP, lecz inny SID. Nie wiem jak dawałeś bana i nie wiem dlaczego na SID :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że zrozumiałeś i wziąłeś sobie to do serca. Masz szczęście, że nie wziąłem pod uwagę propozycji Boziaka (przez chwilę przeszło mi to przez myśl bo nie wiedziałem czy zobaczysz temat).
Sprawę uznaję za wyjaśnioną i proszę zachowywać się jak ludzie.

Jeśli gracze będą widzieć chamstwo administracji tak samo będą reagować i zachowywać się na serwerze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli zauważyłeś napisałem w " :) Więc nie wiem do czego masz się tu zbytnio przyczepić :) Próbowałem ci wyjaśnić że, Administracja ma dać przykład graczom :) Więc panujmy nad nerwami i nie rozpoczynajmy nie potrzebnej dyskusji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.