Skocz do zawartości

Kilka propozycji, by umilić rozgrywkę


ARCTIC

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!
Gram od okolo tygodnia na tym serwerze i bardzo przyjemnie spedzam na nim czas, lecz dobrze by bylo, gdyby kilka rzeczy zostalo dodanych lub zmienionych.
Wiele osob pewnie gralo na arena modzie w CS:GO i tam bylo cos takiego, ze sie wspinales. Od ostatniej areny do pierwszej. Wchodzisz na serwa, jest np. 12 aren, lądujesz w 12 i jak wygrasz, to idziesz na 11, a jak przegrasz to zostajesz/spadasz. Wydaje mi sie, ze bardzo by to urozmaicilo rozgrywke, a gracze by czuli wieksza satysfakcje z pokonywania lepszych graczy :) Bo teraz jest to raczej losowe.
Druga sprawa - anty rush. Niektore mapy maja fajna "bariere", dzieki ktorej nie da sie zraszowac innego gracza, lecz wiekszosc map jej nie ma, co jest irytujace, a dzieci wyzywaja sie na czacie lub przez mikro, nawolujac do nieraszowania.
Sprawa trzecia - admini. Na serwie bywaja cziterzy, lecz duzo rzadziej, niz naduzywajace mikrofonu osobniki bez mutacji badz z mutacja, lecz nieprzestrzegajace ogolnie przyjetych zasad kultury. Adminow widzialem moze dwoch na serwerze, dlatego fajnie by bylo, gdyby zostala otwarta jakas szybka rekrutacja; wymagania powiedzmy 15-20 godzin na serwie, steam i KDA =~2 lub score per minute 1,5. Sam bym chetnie zlozyl podanie, gdyz czesto bywam na serwie, szczegolnie pod nowym nickiem, jestem graczem lubianym, lecz raczej nie mam wystarczajacej liczby godzin na serwie, zeby aplikowac po tego admina.

Moze mi sie jeszcze przypomna jakies propozycje - w tym przypadku zedytuje post, jezeli bedzie to mozliwe, gdyz o zmianach myslalem dzisiaj przy obiedzie i czuje, ze cos mi umknelo xD

Pozdrawiam graczy i administracje,
ARCTIC

@edit

Tak mi sie przypomniało xD Cześć skinów niestety nie działa, czy bedą one naprawione?

@down

Wlasnie nie wiem czy składać, bo tak z 15 (chyba) godzinami to aż wstyd :/

Edytowane przez ARCTIC
Literówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do:
1 propozycji. Moim zdaniem odpada, jest dobrze jak jest.
2 propozycji. Kiedyś już o tym rozmawiałam z Web. I nie wiem co dalej.
3 propozycji. Zapraszam do złożenia podania. Z chęcią je rozpatrzę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Wspinanie się w numeracji aren przy możliwościach CS 1.6 by nie przybyło błędów to chyba będzie cud.
2. AntyRush hmm, wydaje mi się, że ciężko będzie przystosować każdą mapę do znaczników gdzie nie można przekraczać środka danej areny, dodatkowo jeszcze by wyłączyły się one po określonym czasie a przy nowym pojedynku znów resetowały. - Ogólnie do tego mam mieszane uczucia, to głównie ten co wyczekuje powinien być na wygranej pozycji a nie rashujący, trzeba sobie jakoś z tym radzić.
3. Ciężko znaleźć admina, któremu po jakimś czasie nie odmieni się myśl, że mu się już nie chce, ciągle walczymy o rekrutację.
4. Najlepiej jest wymienić nazwy tych skinów by zgłosić je technikowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.