Skocz do zawartości

[ARCHIWALNY ♻] Skarga na Matuzalem


BoZus

Rekomendowane odpowiedzi

Nick podczas gry: BoZus
Godzina, data zdarzenia: ~17:45
Mapa: am_temple,am_bricksmall_v
Admin/Gracz na którego chcesz złożyć skargę: Matuzalem
IP/SID Admina/Gracza na którego chcesz zgłosić skargę: STEAM_0:1:170747200
Opis sytuacji: Graliśmy sobie spokojnie na mapie am_temple po czym admin z dupy zmienił na am_bricksmall_v , mapa jest "gówniana" i co chwile jakiś gracz narzekał na nią i praktycznie każdy chciał zmiany mapy, Wyżej wymieniony admin napisał że nie zmieni mapy, bo ma taki kaprys >.< , Admin powinien pilnować porządku i pomagać graczom a nie robić to na co ma ochotę , mógł przynajmniej zrobić vote i by się sprawa wyjaśniła, ale nie wiadomo czy potrafi to zrobić. Admin nie raczył nawet ostrzec tylko od razu zbanował. Chwile przed moim banem również ten admin zbanował innego gracza za ten sam powód [url]http://csluz.servbans.eu.org/bans/index.html[/url]. Gram już jakiś czas na tym serwerze i nigdy mi się nie zdarzyło żeby admin za coś takiego banował, a także robił na przekór graczom.
Dowody, świadkowie zdarzenia:
[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] Zbanowany przez Admina: Matuzalem
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ [url]www.Cs-LUZOWnia.pl[/url]
[AMXBans] Powod: 'nie zmieniamy map!'
[AMXBans] Dlugosc bana: '30 minut'
[AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_0:1:167107053'
[AMXBans] Twoje IP: '188.146.171.25'
[AMXBans] ===============================================

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na serwerze było 3 adminów. Mapa została zmieniona bo na respawnie część graczy ginęło przy odrodzeniu. Byłiście - ty też - informowani, czemu mapa została zmieniona tak na voice jak i przez komendy tekstowe (to jest w logach. A ponieważ non stop miałeś z tym problem to zostałeś ukarany.
Ban słuszny. Zamykam.

Edytowane przez Matuzalem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mapa powoduje śmierć graczy bądź zawiera inne bugi utrudniające rozgrywkę admin ma prawo bez niczego zmienić mapę, dodatkowo informacje o tym się pojawiła a na jaką mapę zostanie zmieniona to już jak dla mnie loteria.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jak Matuzalem napisał...
Nie ma czego wyjaśniać a skarga bezsensowna, bo spamowałeś cały czas o zmianę mapy. Jakoś nikt z tego powodu nie opuścił serwera, więc nie wiem w czym problem.
Dla ścisłości, mapkę zmieniłam ja i to na pierwszą lepszą, bo was zabijało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na u@ były prośby o zmianę, połowa graczy padała na respie. To, że Tobie się poszczęściło i nie zginąłeś ani razu, to czysty fart a gdybyś się nie podnosił przez 5 rund też byś prosił o zmianę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.