Skocz do zawartości

[ARCHIWALNY ♻] LOU1 podobno wh


abc1

Rekomendowane odpowiedzi

Nick podczas gry: LOU1
Admin, który dał ci bana: WhiteMuffin
Powód Bana: WH
Dowód w postaci dema/screena: BRAK
Data, Godzina otrzymania bana: 14:30, 06-08-2017
Twoje IP/SteamID: STEAM_0:0:22968264
Komentarz: Kolejny już ban bez ss, mam nadzieję, że z fajnym demkiem. Gram tu już tyle czasu, bije stale tak samo, ale teraz nagle się przypomniało, że mogę być spalony.. No nie róbmy sobie jaj, poziom serwera jest niski i jak ktoś się wyróżnia to od razu musi być spalony ;(
Wydruk z konsoli:

[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] Zbanowany przez Admina: WhiteMuffin
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ [url]www.Cs-LUZOWnia.pl[/url]
[AMXBans] Powod: 'Wallhack'
[AMXBans] Dlugosc bana: 'permanentnie'
[AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_0:0:22968264'
[AMXBans] Twoje IP: '109.232.27.214'
[AMXBans] ===============================================

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Link do dema: [url]http://www84.zippyshare.com/v/evGlYoR1/file.html[/url]

6:37-6:43 Akcję rozpoczyna idealny skan przez ścianę z awp , mógłbym być to oczywiście przypadek jednak dosłownie parę sekund później widzimy jak gracz wychodzi idealnie wcelowany w przeciwnika który stoi za ścianą , po chwili jednak wraca celownikiem na środek mostu.
6:50-6:55 Gracz wychodzi na most nie rozglądając się zupełnie , wychodzi praktycznie idealnie wcelowany w wystające zza ściany nogi przeciwnika.
7:15-7:20 Idealnie wcelowany w przeciwnika z awp. Nie mógł wiedzieć że tam stoi.
8:30-8:50 Dla mnie najbardziej podejrzana akcja. Gracz zeskakuje do wody nie widząc ani nie słysząc gracza stojącego pod mostem , wcelowuje się w niego a następnie czeka na niego jakby dokładnie wiedział, że tam się znajduję , po zabiciu gracza spod mostu najeżdża idealnie celownikiem na gracza który stoi za ścianą po lewej stronie, jakby wiedział dokładnie że tam stoi.
12:15-12:33 Gracz wie o tym ,że za ścianą stoi gracz z awp więc boi się wychylać i wcelowuje się w wejście do pomieszczenia. Nie mógł go słyszeć, a także nie zachowywał się tak nigdy w innych rundach kiedy nikt tam nie stał.
18:50-19:00 Gracz celuję po modelu przez ścianę.

Według mnie gracz korzysta z Wallhacka , jednak świetnie się z tym kryje. Akcje , które rozpisałem polecam oglądać w prędkości 1/2 lub nawet 1/4 gdyż łatwo przeoczyć niektóre szczegóły. Demko zostawiam do oceny. Pozdrawiam!

Edytowane przez WhiteMuffin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6:30-7:00 nic specjalnego
7:15-7:20 to samo, dobijanie terro na aztecu tak zazwyczaj wyglada, poza tym malo ktory wh ogarnia tą ścianę.
8:30 pierwszego widział(ciezko sie oglada z tym dziwnym esp) ale drugiego juz niekoniecznie, sam mam schize na sprawdzanie tego miejsca bo nonstimy tam kochają kampić, trochę sie zamotał z tym drugim wiec uznajmy ze nie wiedział
12:20 +b ogladac w 1/4
18:50 standardowe miejsce.
nie mowie ze gosciu nie jest odpalony, ale na tym demie nie ma na to dowodu. za jedną akcje nie mozna typowi wsadzić perma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

całe demko na 2x speed ogladalem, akcje normalnie/slowmo. jak dla mnie kara na nonstimowcach w wiekszej czesci dema, skany na standardy i troche skilla i farta z awp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc tak, mogłeś jakąś inną mapę wybrać, bo tu są same standardowe kampy i miejsca w które się patrzy.
6:37- Nie wiem czy kiedykolwiek grałeś na aztecu, ale to jest standardowy skan.. jak jest paru gości z awp w TT to możesz pół teamu wybić. Co do dalszej części akcji przez ruch scrollem przeskakuje celwonik, więc tu też standard. -b
6:50- Zawsze ktoś stoi w tych okolicach, a że świecił się jak psu jajca, wystarczył dobry refleks. -b
7:15- Tu kolejny raz śmiem twierdzić, że zawsze tam kogoś spotkasz podczas dominacji CT. -b
8:30- Tutaj chyba sobie żarty stroisz, przecież ewidentnie widać typa, poza tym jest to standardowa kampa. To że esp Ci cały świat przysłania to już nie moja wina. Mega złudne jest to udogodnienie admina, odpal sobie zwykłe demo z HLTV, jak nie widzisz tam modelu wystającego zza ściany.
12:15- Rasz mostem, dostałem skana, więc chciałem szybko przebiec. Poszedł granat z lewej to wiedziałem, że dwie strony są spalone. Przykampiłem patrząc czy nie wchodzi były właściciel granatu, a jako, że był inny gracz ze mną na moście to też puściłem go pierwszego by się wystrzelali by ułatwić sobie sprawę. Tak więc tu też standardowa akcja myślącego człowieka. -b
Nie wiem dlaczego na zwolnieniu oglądać, jak w grze nie masz takowego spowolnienia gry tylko wszystko w standardzie się odbywa ;) Na tyle dobrze gram awp, że jakbym faktycznie tam coś zauważył to bym ubił bez wahania.
18:50- Ciekawa akcja, jak na rasz z awp to dobrze wyszło, ale co do tych Twoich domysłów, to przecież wszystkich było tam widać po kolei idąc.. -b

Tyle w temacie, pozdro ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co myśleć o tym demku. Ja bym dał na BL aby tam się z tym uporali. Do tego czasu zalecam UB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BL co od dawna wiadome się sprzedaje, więc nawet jakby to nie ma czego tam szukać. Poza tym, nie po to gram 8 lat na steamie, żeby się odpalać na jakimś serwerze . Na demku niema żadnej akcji która może przesądzać o banie, no może poza tą na moście, ale jest wytłumaczalna, więc nie wiem co wy tam widzicie. No ale cóż, skoro jest problem, polecam mapę wcześniejszą, westwood, tam grałem myślę, że i nawet lepiej, więc tam też możecie czegoś doszukać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[url]http://cs-luzownia.pl/showthread.php?3699-XXXTENTACION1/page2[/url]
swoja drogą to ten sam gość. wezcie go odbanujcie. westa obejrzalem do polowy i nawet nie chce mi sie dalej, przeciwnicy byli botami i biegal zabijajac po 5 na runde ale nie dlatego ze jest taki dobry a dlatego ze oni byli tacy mierni.
dla dociekliwych: [url]http://d1.hltv.org.pl/srv39315/HLTV-1708061300-de_westwood.dem.zip[/url]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.