Skocz do zawartości

Przeniesienie aka rezygnacja


Nasstero

Rekomendowane odpowiedzi

Czołem, nie będę owijał w bawełnę - chciałbym zostać przeniesiony na stanowisko opiekuna 4fun, ponieważ COD MOD (gdzie jestem aktualnym opiekunem) jest martwy, a wszlkie moje próby zmiany czegoś na tym serwerze kończą się fiaskiem, zaś serwer w obecnej formie po prostu mi się nie podoba i nie widzę jego przyszłości, a co dopiero swojej na nim. Nie ma czym się na nim zajmować, nie ma czego być opiekunem. Nie chcąc się afiszować, uważam siebie za osobę kreatywną i o dużym potencjale. Jednym słowem - uważam, że marnuje się na COD MOD... zaś na serwerze takim jak 4fun myślę, że sprawdziłbym się jako opiekun aktywny, pomocny, kreatywny. No i mógłbym się spełnić w roli jaką pełnić bym chciał, co robić lubię... Co do moich kompetencji no to myślę, że ogarniam wszystko jak trzeba, pomagam każdemu kto o pomoc mnie poprosi, robię to z przyjemnością, i od ręki (co chyba potwierdzi wiele osób które piszą do mnie z róznymi problemami). Głowę pełną pomysłow też mam, niekoniecznienie takich do wprowadzania, a raczej na konkursy, zabawy na serwerze, co by serwer tętnił dalej życiem. Myślę też, że i kundzikowi przydałaby się dodatkowe ręcę do pomocy z racji, że on sam ma coraz mniej czasu na serwer. W przypadku odrzucenia mojej prośby proszę o zdjecie mi rangi opiekuna COD MOD i cofnięcia do rangi Moderatora. Trochę źle się z tym czuje, że najpierw zabiegałem o tego opiekuna, a teraz się go zrzekam, ale no tak wyszło, nie koniecznie tak jak tego oczekiwałem :/
Pozdrawiam, Pogoooooos :p

Edytowane przez DiscoPogos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ty gadasz? Jaki martwy... Dziś ponad 20 osób grało na serwerze,a ty takie głupoty(za przeproszeniem) pierdolisz. Co prawda na 4fun'ie przydałaby się mała pomoc ;). Rób jak uważasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może źle się wyraziłem ze słowem martwy, hmmm.. mało aktywny? Nie mówię, że ma być non stop 31/31, bardziej chodzi mi o to, że zazwyczaj jest tam 10 tych samych osób, gra na samym modzie jest nudna (w takiej formie jak jest), a o zmiany jak o wode na pustyni... A i nie to, że chce być zgryźliwy, ale tam od ponad miesiąca nie było więcej niż 16 graczy, zazwyczaj jest 5-10 :/

Edytowane przez DiscoPogos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do 4Funa pomoc na stoo procent Się przyda.. Jesteś zawsze pomocy i myślę że sporo byś wzniósł, zawsze Coda mogę również ja wziąść pod Siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bana chcesz ? xD Nie no Naklikam tu coś żeby któryś z Kolololololowych przeczytał ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po rozmowach z Luzem zostałem przeniesiony na 4F jako admin i opiekun. Jest nas 3 więc nie wiem czy kolejna pomocna dłoń się przyda. Decyzja należy do sił wyższych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Privo']^ To miło, że jesteśmy poinformowani - btw. z jakiego serwera?[/QUOTE]

Z serwera GO MOD od boziaka. Rozmawiałem z Luzem na Steam i pozwolił mi się zająć działem 4F jako opiekun.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.