Skocz do zawartości

Komunikacja Adminów i graczy


tacuu

Rekomendowane odpowiedzi

[COLOR="#00FFFF"]1. Moja propozycja jest następująca. Często gdy ktoś pisze na u@, nie podaje pełnych informacji, lub trzeba się coś dopytać. Może dało by się zrobić osobny czat dla relacji Gracz-Admin i na odwrót, tak żeby w osobnym czacie mógł odpisać też admin. Żeby nie musiał pisać na różnych czatach, tylko mógł np. dopytać się odpowiadając na powiedzmy "u@@". Coś na wzór czatu tylko dla adminów, tylko tutaj admin pisze z graczem, a dostęp do czatu ma ta osoba która napisała na u@ np w ciągu 1 minuty. Tzn wiadomość od nas widzi tylko ta osoba, która napisała na u@ w przeciągu tego czasu. Zamiast odpowiadać na czacie publicznym itp można by było komunikować się w gronie tylko dla osób przeznaczonych naszej wypowiedzi.[/COLOR]

Edytowane przez tacuu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też wolałbym pisać indywidualnie do gracza zamiast na admin czacie. Jestem jak najbardziej ZA! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale może Tacusowi chodziło o szybsze? Tzn z możliwością wyboru z amxmodmenu :D Gdzieś tam pod "rzeczy związane z rozmową"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem jak najbardziej na tak ! :0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w największym skrócie chodzi o czat dla zgłaszających, gdzie admin może odpisać, skomunikować się, kiedy nikt nieporządany tego nie widzi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tacuu amx_psay widzisz Ty i Administracja oraz osoba do której wyślesz ową wiadomość chyba że chodzi Ci o coś innego C:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisał ci - masz amx_psay i możesz się komunikować prywatnie z graczami. Sam tego używam na co dzień żeby graczy ostrzegać. Innej możliwości nie ma i nie będzie. Proponuję zapamiętać tę komendę bo nie trzeba pisać wówczas do jednego gracza na ogólnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okej, skoro nie ma innej możliwości to trudno :) Głównym założeniem mojej propozycji było umieszczenie wszystkiego co z wiazane ze zgłaszaniem w jednym czacie, po prostu wpisujac podobnie jak czat adminow :)

Edytowane przez tacuu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale tu masz wszystko w jednym kanale - gracz ci zglasza na @ a ty mu dopowiadasz przez amx_psay i on ci odpisuje znowu na @. Nie masz super mega pluginów obciążających serwer, a w 100% to o co ci chodzi jest wypełnione. Minusem jest tylko to, że za każdym razem piszesz z konsoli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pewności czy nadal jest aktywny plugin od Boziaka na pisanie na czacie przez komendę do danej osoby, trzeba było wpisać na czacie wywołanie komendy + nick + treść wiadomości.

Pamięta ktoś jak to szło? !t Privo blabla?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.