Skocz do zawartości

[ARCHIWALNY ♻] Quinn ty mógzgu


ObiWanKebabi

Rekomendowane odpowiedzi

Nick podczas gry: ObiWanKebabi
Godzina, data zdarzenia: 22:05, 08-26
Mapa: de_dust2
Admin/Gracz na którego chcesz złożyć skargę: Quinn.
IP/SID Admina/Gracza na którego chcesz zgłosić skargę:
Opis sytuacji: Dostałem bana od Quinn. "powód papa" nie dostałem informacji za co dostałem bana to 1.2 Quinn może jakiś dowód na to że coś miałem, dodam to że Splatt napisał że mam podświetlenie postaci czy coś... a 2 minuty pózniej dostałem bana, Splatt i Quinn. wiecie że można ustawić sobie że nick pokazuje ci na środku ekranu jak namierzasz celownikiem na osobę?Bo chyba jednak nie jeżeli nie macie dowodów to mnie to rypie i macie mnie odbanować, jeżeli unban nie nastąpi w ciągu 24godzin to upomne sie za zwrot silverpremium który kupiłem 1godzine przed banem.
Dowody, świadkowie zdarzenia:

Edytowane przez ŻeJa?!
Poprawiam tylko mój nick, bo aż w oczy boli ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci tak. Mnie też to rypie "mózgu". Albo zaczniesz się zwracać z szacunkiem i kulturą albo inaczej zaczniemy gawędzić.
Posłuchaj mnie uważnie. To, że masz jakieś gówno co wyświetla Ci nick na środku mało mnie obchodzi. Bardziej obchodzi mnie to, że nawet nie celując na Niego ciągle go widziałeś.

[url]http://www88.zippyshare.com/v/5N1h7VeV/file.html[/url] <-- Link do dema. Rozpiski nie trzeba bo na całym demku dobrze wszystko widać. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote name='ŻeJa?!']Powiem Ci tak. Mnie też to rypie "mózgu". Albo zaczniesz się zwracać z szacunkiem i kulturą albo inaczej zaczniemy gawędzić.
Posłuchaj mnie uważnie. To, że masz jakieś gówno co wyświetla Ci nick na środku mało mnie obchodzi. Bardziej obchodzi mnie to, że nawet nie celując na Niego ciągle go widziałeś.

[url]http://www88.zippyshare.com/v/5N1h7VeV/file.html[/url] <-- Link do dema. Rozpiski nie trzeba bo na całym demku dobrze wszystko widać. ;)[/QUOTE]

A cienia pod nogami nie widać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem przyjacielu widać :) Ale nie jak on jest w powietrzu :)

Ahh i jeśli chodzi ci o napis na środku ekranu. Wszystko dokładnie sprawdziłam :)

Jeżeli szybciej przelecisz celownikiem po przeciwniku to nazwa Ci się nie wyświetla.
Także ten no. Powodzenia. :))

Oraz podeślij mi proszę w next poście lub pv komendę do tego :)

Edytowane przez ŻeJa?!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro/pojutrze bd dopiero przy kompie teraz ide spac, do tego jest bodajze w opcjach na ustawienie nicku na srodku ekranu, I w ustawieniach video w cs mozna miec nie tylko opengl i widac niewdzialnych...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli używasz grafiki software jest ona uważana za wspomagacz co wiąże się z banem permanentnym. Demko później przejrzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Privo']Jeśli używasz grafiki software jest ona uważana za wspomagacz co wiąże się z banem permanentnym. Demko później przejrzę.[/QUOTE]

Gdzie napisaliscie ze nie mozna uzywac grafiki software...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[QUOTE='Cre[A]tOr;21922']Po co te demko oglądać skoro gracz sam się przyznał że ma grafkę software?
Nie znajdziesz serwera COD MOD, na którym możesz grać w tej grafice więc to nie jest jakiś nasz wynalazek, powód prosty - ta grafika nie podołała tego typu "bajerom" które są na codach, poszukaj serwerów standardowych gdzie to dopuszczają.
[COLOR="#EE82EE"]Pozdrawiam![/COLOR][/QUOTE]

Ale ja godzine wczesniej kupilem premium a przez tydzien nikt mnie nie zbanowal za software, nie wiedzialem ze nie mozna grac na tej grafice, nie moge dostac pouczenia czy bana na dzien?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro ktoś jest niewidzialny - dla Ciebie w cudzysłowie oczywiście - to skoro go widzisz to nie wydaje Ci się to dziwne? Dla mnie troszkę tak jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ode mnie UB nie dostaniesz.
1) Próbowałeś każdych możliwych sposobów aby tylko nie powiedzieć o sofcie.
2) Jezeli cię tak wszystko rypie to po co się tak starasz.
3) Szacunek i kultura.

Dobrze wiedziałeś, że soft jest zabroniony... Dlatego tak za wszelką cenę nie chciałeś nam tego powiedzieć. :)

Detektyw Nusia rusza do akcji ������

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znajdziesz serwera , na którym software na modach typu codmod czy diablomod jest dozwolony. Wydaje mi się , że doskonale wiedziałeś o tym że jest zabroniony. Twoje tłumaczenie jest po prostu śmieszne. Grałeś na software , czyli używałeś wspomagaczy. Jak dla mnie brak UB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Privo']Skoro ktoś jest niewidzialny - dla Ciebie w cudzysłowie oczywiście - to skoro go widzisz to nie wydaje Ci się to dziwne? Dla mnie troszkę tak jest.[/QUOTE]

Wiesz grałem na tej grafice tydzień i dopiero po tygodniu jak kupiłem premke dostałem za to bana, jak juz wczesniej wspomnialem nie wiedzialem ze jest za to ban, czy moge dostac unbana? Nie bd juz gral na tej grafice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co Ty ściemniasz że nie wiedziałeś? Sam informowałem na serwerze o tym nie raz i byłeś przy tym jak gracz (*_*) dostał bana za grafikę software !



[COLOR="#00FF00"]Po co ta niepotrzebna dyskusja, brak ub zamek i koniec..[/COLOR]

Edytowane przez Freezer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TO Czekamy na opiekuna tego wspaniałego serwera ! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak już mówiłam. Z mojej strony to wszystko. UB ode mnie nie ma ;). Nie mam zamiaru więcej się tu wypowiadać. :) Dla mnie jest to śmieszne.. Ziomek gra na Sofcie, ubliża mi, wykazuje absolutny brak kultury, a wy chcecie dać mu UB? Żarty? Zachowujmy się profesjonalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że Disco nie chce być już opiekunem tego serwera i raczej nie wypowie się w tym temacie, admin banujący powinien zadecydować - zadecydował.
Przykro mi bardzo, ban zostaje. Grałeś na sofcie, ubliżałeś administratorowi, przyznałeś się do winy.
Jeśli ktoś ma jakiś przeciw w związku z tym proszę otworzyć temat ponownie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje ostatnie zdanie w tym temacie: Nie edytujemy postów wyższych rangą dopisując coś do nich - tym bardziej ta osoba nie widzi tego a co dopiero ma to coś dodawać do jej wypowiedzi. Kto edytował coś w tym temacie posta, ten wie. Brak UB - zamek zostaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.