Skocz do zawartości

Ban dla hahahaahaaa "oszukał mnie"


RepcakAmazing

Rekomendowane odpowiedzi

Witam
Z tej strony RePCaK.
Zostałem oszukany przez gracza hahahaahaaa.
Otóż miał mi dać 1$ i karambit black laminate za M9 Bayonet Autotronic.
Ufałem mu bo sprzedałem mu karambita black laminate (dawałem pierwszy) więc wystawiłem M9 na market po czym on go kupił i wyszedł z serwera.
A oto screeny :)
[ATTACH=CONFIG]375[/ATTACH]
[ATTACH=CONFIG]376[/ATTACH]
[ATTACH=CONFIG]377[/ATTACH]
[ATTACH=CONFIG]378[/ATTACH]
[ATTACH=CONFIG]379[/ATTACH]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyciąg z regulaminu serwera: [B]Administracja nie wspiera wymian na serwerze Gry, co za tym idzie nie zwracamy utraconych Skinów / Kluczy / Skrzyń podczas wymiany.
Jeśli zostałeś oszukany możesz złożyć stosowną skargę w celu ukarania oszukującego gracza. KARĄ ZA OSZUSTWA JEST ZEROWANIE KONTA![/B]
Ja niestety nie mogę powiększyć screenów więc nie wiem kto i co zrobił. Jeśli z nich wynika, że Cię oszukał to jedyne co możemy zrobić to wyzerować mu konto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam widziałem rozmowę podczas gry i uważam ze haha powinien oddac skiny/a w ciągu następnych minut, lecz nie stało sie to to myślę ze jakaś kara musi być według mnie. Mówiłem Ci dobrze na forum zgłoś to ktoś się tym zajmie !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli screeny będą czytelne możliwe, że coś zdziałamy i wyzerujemy mu konto, bez tego nic nie wiemy z tych obrazków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.