Skocz do zawartości

Restart serwera ?!


RedCoolboy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam .
Dzis wszyscy na serwerze pisali o jakims resecie który będzie jutro.
Pisza ze wszystko będzie usuwane (łącznie ze skinami)
Jeżeli to prawda to dlaczego?
a jeżeli czegos takiego nie będzie to przepraszam za zabranie czasu :)







Pozdrawiam

RedCoolBoy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sniker serwer chodzi dobrze nikt nie narzeka jak usuniesz rangi i skiny to polowa os nie bedzie chciala juz gra nie rob tego a po usuwaj tylko nie dzialajace skiny !!



Prosze w imieniu wszystkich graczy niechcemy tego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi również o to by nadać serwerowi ponownie wyzwanie dla graczy, czyli zdobywanie skinów i rang - przychodzi ktoś nowy i patrzy jak tamten ma wszystko przez co dominuje, by móc rywalizować na równi potrzeba resetu dzięki czemu można ścigać się na takich samych szansach. Grałbyś 3 miesiące, masz cały czas wszystko i co teraz? Tylko będziesz strzelał ulubionym skinem, bo nie mamy jak wgrać nowych zamiast aktualnych lub nie widzimy w tym sensu dodawać nowych do aktualnych jak ktoś od razu może je mieć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Privo']Chodzi również o to by nadać serwerowi ponownie wyzwanie dla graczy, czyli zdobywanie skinów i rang - przychodzi ktoś nowy i patrzy jak tamten ma wszystko przez co dominuje, by móc rywalizować na równi potrzeba resetu dzięki czemu można ścigać się na takich samych szansach.[/QUOTE]
Grają chyba gracze a nie skiny. To, że ktoś ma jakiś skin - nie poprawi mu w żaden sposób umiejętności. Jak ktoś gra słabo, to będzie grał słabo bez skina czy będzie grał tak samo z awp dragon lore... Ja akurat mam sporo skinów i wkur****a mnie fakt, że będę musiał wszystko zdobywać od nowa biorąc pod uwagę to, jaki mamy tutaj % dropu. Grasz 2-3 godziny to może 1 klucz Ci wypadnie jak masz farta, a trafić coś ze skrzynki to można prędzej jajko znieść. Może warto to poprawić? dodać kilka %
Pewnie zdanie graczy nie będzie brane pod uwagę ale również jestem na nie. Ostatni raz reset był w maju? Po resecie pograliśmy z tydzień i znów był reset bo coś tam nie działało... Jak dla mnie to za często są tutaj resety. Ktoś gra mniej, coś zdobędzie a tu mu zrobią reset... Jeżeli reset dojdzie do skutku to jak jest z svipem który kupiłem za $? Na ten moment zostało mi 11 dni.

PS. Na prawdę nie można usunąć samych rang, ranku itp? Zostawić graczom skiny, klucze, skrzynki, $? Są serwery na których tak było bo też gracze się sprzeciwiali. Tylko nie mówicie mi - "to idź sobie na inny serwer jak ci nie pasuje" - bo to nie o to tutaj chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się szansa na trafienie klucza jest bardzo znikoma . Tak samo jeżeli chodzi o drop ze skrzynek jest masakrycznie nie wiem ile tam jest szans % na drop ale chyba 3% bo gram tu już tydzień otworzyłem 7 skrzynek i nic mi z nich nie wypadło . Więc patrząc na to jaki jest % dropu jest to kompletnie nielogiczna polityka . Są dwa wyjścia z sytuacji :

a) Zostawienie wszytkich skinów graczom które mieli i zresetowanie tylko rang i rankingu
b) Reset skinów , rankingu , rang zwiększenie dropu itemów ze skrzynek i kluczy

Moim zdaniem bardziej fair by była opcja (b) jest ona bardziej neutralna i trzyma się logiki .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam SVIPA do dropów - w tydzien mialem po ok. 5-6, przy ak i m4 7, skinow do wiekszosci typow broni, tylko mp5 i nozy mi chyba brakowalo. Ogolnie to nie uwazam, ze ciezko jest cokolwiek trafic, nawet bez SVIPA; chyba ze ja jestem jakims mega farciarzem. Poza tym.. Robcie misje, panowie ;) i odbierajcie nagrody. Mozna sporo kluczykow i skrzynek uzbierac, a wiekszosc misji mozna zrobic podczas jednego wieczoru, i to nawet niespecjalnie sie przy tym wysilajac. Za niektore misje mozna tez chyba dostac losowe skiny :) Grajac jeszcze bez SVIPA mialem tez sporo skinow, a zbyt dlugo nie gralem, handlowac sie tez nie lubilem :P Nieszczescie w moim szczesciu polegalo na tym, ze z czterech wylosowanych przeze mnie kos aż dwie nie dzialaly XD

Pewnego wieczoru siedzialem sobie z FreezyLure na TeamSpeaku i gralismy w sumie chyba z 3-4 godzinki i na koniec mialem ok. 15 kluczy, a jeszcze otwieralem cos w miedzyczasie, takze nie chce sklamac, ale chyba uzbieralem wtedy lacznie tak z 20 kluczy ;) Takze da sie ;) a w sumie SVIP nie jest drogi, 7 dolkow na markecie mozna zrobic tez w jeden wieczor :P

Pozdrawiam i życzę powodzenia w łowach po resecie.

@edit!

Oczywiscie reset to swietny pomysl, bo mozliwe, ze w koncu zobaczymy naprawione i nowe skiny ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.