Skocz do zawartości

[ARCHIWALNY ♻] :)


`Uç

Rekomendowane odpowiedzi

Nick podczas gry: Uç

Godzina, data zdarzenia: Jakieś 10 minut temu, 12.09.2017

Mapa: de_dust2

Admin/Gracz na którego chcesz złożyć skargę: V0N0M$

IP/SID Admina/Gracza na którego chcesz zgłosić skargę: nie mam

Opis sytuacji: Rzekomo nic mi nie da owa skarga, ale nie wiem czym chciał zabłysnąć ten chłopiec. Końcówka rundy, 3 TT vs 1CT, nie odpowiadało Ci, że jesteś tak słaby, że zabijają Cię wczesniej niż mnie i musiałeś mnie wyrzucić z serwera z dopiskiem AFK, gdzie wszyscy widzieli, że wchodzę na galę? Po ponownym wejściu na serwer, napisałam żeby najpierw ogarnął kto jest AFK, a kto nie i później wyjebał daną osobę. Ludzie, ale nie przed końcem rundy gdzie wszyscy biegają.. Niestety kolega wyskoczył: ryj tam. Gram tutaj 2, może 3 raz i jestem zniesmaczona. Jeszcze miał czelność napisać mi po zarejestrowaniu wiadomość: MOZESZ SOBIE PISAC SKARGE DO WOLI!!!. Bogiem jesteś kolego? Nic Ci nie zrobią, dobra - wisi mi to, ale szacunek i kultura przede wszystkim.

Dowody:

 

 

[ReasonKicker] ==========================================

[ReasonKicker] Zostales wykopany przez V0N0M$

[ReasonKicker] Powod: "Afk"

[ReasonKicker] Jezeli uwazasz, ze kick byl bezpodstawny zglos to na http://amxx-dev.pl

[ReasonKicker] Pozdro od autora (byCZEK)

[ReasonKicker] ==========================================

Kicked by Console: "Afk"

Kicked :"Afk"

 

 

V0N0M$ : ryj tam'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze nie widze dowodów aby do ciebie pisał rzeczy typu "ryj tam" czy inne teksty. Po drugie, admin też człowiek. Zdarzyło ci się kiedyś pomylić? Widziałes kiedyś amx'a? Jeśli tak wiesz jak wygląda, może po prostu zły przycisk nacisnął a jak wbiłeś zacząleś do niego spinać. Moim zdaniem skarga bez sensu bo tak naprawde człowiek nie jest idealny. Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego, dowód jest, to raz. Wiem jak wygląda amx, ale skoro zapytałam się a on odpowiedział: ryj tam, to chyba jest coś nie tak. Poza tym jak można napisać: pisz skargę do woli?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaa czy ja do ciebie pisałem ??? nie sądze , pisalem to do kolegi a nie do ciebie !!! a chciałem wyrzucić cię za klatkowanie a się mi przyciski pomyliły!!..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadal nie masz dowodów jak do ciebie tak mówi. A z tego co wiem to nie byłeś 1 osobą na serwerze - mógł to do znajomego pisać czy znajomej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Ci zdjęciem walnąć dla potwierdzenia? Nie, nie byłam jedyną osobą, ale napisał to dopiero po wywaleniu mnie z serwera i po moim zapytaniu do niego - więc sorry. Jeszcze mózg mam na swoim miejscu, nikt jemu nie odpisał. Kolego, gdy już czytasz to co piszę, proszę zwracaj się do mnie tak, jak powinno to wyglądać.

Edytowane przez V0N0M$
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja może nie jestem idealnym Adminem,ale do gracza bym tak nie napisał nigdy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam czarno na białym jak do mnie napisałeś. Poza tym Twoja wiadomość do mnie, mnie zdziwiła. Na Twoim miejscu bym się nie błaźniła i przeprosiła, ale skoro chcesz się kłócić i dociekać, to nie ma sprawy. Przyprowadzić świadka? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybacz za błąd. Ja tez nie zawsze odpisuje wszystkim jak ktos coś odemnie chce. Nie musiała ta osoba mu odpisać. Jeśli chodzi o dowód jest coś takiego jak ScreenShoot lub wyciąg z konsoli :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U : najpierw ogarnij kurwa kto afk a kto nie

Goryl (RADIO): Fire in the hole! HE

Guofa killed maniana de la casas with ak47

ktaw123 (RADIO): Fire in the hole! HE

Guofa (RADIO): Fire in the hole! HE

Goryl (RADIO): Fire in the hole! HE

U : a pozniej wyjeb czlowieka

NoLiF dropped

Official Kiper (RADIO): Fire in the hole! HE

~ Rekrutacja na admina OTWARTA, informacje na forum http://www.cs-luzownia.pl. Tylko osoby posiadajace STEAM.

V0N0M$ : ryj tam'

Pati (RADIO): Fire in the hole! HE

(Counter-Terrorists) CS 2017 : b

Movement szwecja he he :P killed Uç with ak47

Official Kiper (RADIO): Fire in the hole! HE

Don't Stop Believin' =) killed loleq with ak47

Prorok (RADIO): Fire in the hole! HE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dowód tylko w postaci demka/ss/zdjęcia, taki wierszyk może napisać sobie każdy, bez tego nie można ruszyć dalej tematu.

Myślę, że Vonoms nie chciał Cię urazić a swój błąd już wyjaśnił, pomylił się klikając - normalka jeśli chodzi o amxa, często tak jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naprawdę ja bym tak nie napisał,do gracza ! bo jaa jestem człowiekiem który nigdy nikogo nie obrazil!!,skończmy ta kłótnie,nienawiści...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego, nikt nie jest święty, ale że nigdy nikogo nie obraziłeś? W to nie uwierzę ;) Jestem blondynką, jak mam zrobić ss'a?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ATTACH=CONFIG]398[/ATTACH]

 

To jest potwierdzenie tego, jak się zwrócił ku mojej osobie. Niestety nie udało mi się zrobić ss'a, ale złym fotografem też nie jestem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostateczną decyzję zostawię Solarisowi, jednak dorzucę swoje 3 grosze by nie być winnym przy kasie.. Osobiście nigdy nie spotkałem się z taką sytuację jakoby Vonom miał obrazić kogoś z graczy, a co do znajomych to i tak to rzadko robi, gdyż uważam go za bardziej cichą osobę - jednak w pełni po tym screenie nie mogę być tego pewien aczkolwiek nie mogę też być czy ktoś nie mówił czegoś na mikrofonie lub co bądź admin voice chat [bardziej to pierwsze].

 

Jednakże jako administracja mogę napisać, że przepraszam za takową sytuację chociaż mam nadzieję, że mogę napisać nieporozumienie, lecz także proszę o opanowanie swoich emocji i takie "zwracanie uwagi" to proszę sobie pod nosem szeptać. Dodatkowo dla ułatwienia polecam u@ by bezpośrednio kierować słowa do kogoś z administracji a nie wobec całego serwera. Sugeruję się, że wycinek pokazuje wiadomość ze zwykłego czatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega może to potwierdzić,ze to był taki żart w jego strone!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak dowodów w postaci ss czy demka. To był tylko kick więc możesz grać dalej, świadków możesz mieć ale u każdego świadka można podważyć wiarygodność. Zamykam tą dyskusję i błazenadę . Jak Ci to wszystko "wisi" to robisz to z nudów? Nie masz co w domu robić czy jaki czort? (Pytania te są retoryczne więc nie oczekuję odpowiedzi).

 

Rozmowa z Adminem będzie przeprowadzona. Zamykam i kończę ten dramat . !!!

 

@edit. Spójrz na swoje zachowanie w tym co wkleiłeś i Ty starasz się kogoś uczyć kultury? Naucz się najpierw co to takiego, a i nie mów nam administracji co mamy robić. Tak na marginesie nie wiem czy sam bym Ci tak nie odpowiedział :)

Edytowane przez Freezer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
  • Kobieta
Wiadomość wygenerowana automatycznie.
Temat został zamknięty przez administrację forum.
POWÓD: Temat ZARCHIWIZOWANY ♻ 

 

Z poważaniem,

Administracja CS-LUZownia.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.