Skocz do zawartości

[PRZYJĘTA ⚐] rozgrzewka


Madziaa<3

Rekomendowane odpowiedzi

Z tą rozgrzewką kogoś za przeproszeniem nie powaliło? To jest jakiś dramat. W trakcie dużo osób wychodzi myśląc, że grają na jakimś zombie czy coś w tym stylu :D 

Przywróćcie to co było. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

przeciez to tylko rogrzewka  to ma byc fan co wy takie drentwe jestescie?nie m ozecie przez 0 sec sie zabawic tylko od samego poczatku staty liczycie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam podobne zdanie co Madzia, rozgrzewka teraz to jest lekki rozpiernicz a nie rozgrzewka :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo rozgrzewka jest do nabijania free killi :D

Mi tam to nie przeszkadza, na serwerze jak jestem też nie dostałem takiej informacji. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale bez przesady, takie coś nie pasuje do DD2. 

Tak w ogóle to z tego co wiem to fragi zdobyte w rozgrzewce nie naliczają się do ranku więc nie mówmy tu o statach :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozgrzewka jak rozgrzewka...  Mi np pasuje :) Przynajmniej można zobaczyć kto jak strzela :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie spokój. Pierwsze słyszę, żeby ktoś miał wychodzić z powodu rozgrzwki. Wszyscy nawalają równo po free fragi ^^
Bez zmian plz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi również się ta rozgrzewka nie podoba i uważam ją za żenującą jako OnlyDD2, nawet randomowe bronie są dziwne. Powinno być, że dostajesz 16000$ i możesz kupić co jest dozwolone do końca czasu. Osobiście wolę ją przeczekać na spect po tym jak ją zauważyłem na serwerze. ¬¬

 Privo,
Poprzednia rozgrzewka z losowymi broniami przywrócona.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie.

Temat został zamknięty przez administrację forum.

 

POWÓD:  Propozycja PRZYJĘTA ⚐ 

 

Z poważaniem,

Administracja CS-LUZownia.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.