Skocz do zawartości

Jak obstawiać na HLTV.org ?!


fpsplayer

Rekomendowane odpowiedzi

[SIZE=3][FONT=Book Antiqua]Hltv to serwis znany raczej większej częsci społeczności counter strike.
Znajdziemy tam informacje o najbliższych meczach i inne artykuły dotyczące cs:go.
Niedawno hltv wprowadziło możliwość obstawiania meczy we współpracy z csgofast.com

Co należy zrobić ?
1. Przechodzimy do serwisu CSGOFAST.COM i logujemy się za pomocą konta Steam.
2. Do naszego depozytu musimy wrzucić jakiś item (min. 1$), który zmieni się na walutę przyjętą na stronie - są to punkty - 1$ = 100 pkt.
Uwaga! Istnieje możliwość zdobycia punktów za darmo! O tym napiszę poniżej!
3. Teraz wchodzimy na hltv i wybieramy mecz, który chcemy obstawić.
4. Nad wizerunkami graczy pojawiła się nowa zakłdaka CSGO Fast Betsbeta
5. Jako, że konto na csgofast już mamy załadowane wystarczy zaznaczyć logo jednej z drużyny i ustalić wartość jaką chcemy przeznaczyć na wygraną.
6. Po meczu pozostaje nam już tylko wypłacić wygraną w serwisie csgofast!


JAK ZDOBYĆ PUNKTY ZA DARMO???
Otóż prawdą, jest, że można obstawiać te mecze nie wnosząc żadnego wkładu (skinów itp.)
Ja tak zrobiłem, nic nie straciłem a sporo zyskałem.
Co trzeba zrobić? Nic prostrzego. Są aż 3 sposoby na zdobywanie darmowych punktów.
1. Codzienne logowanie na csgofast.com (10 punktów dziennie)
2. Wpisanie kodu 1LIV04 w zakłdace "Program polecający" (50 punktów jednorazowo)
3. Branie udziału w konkursach organizowanych raz w tygodniu na stronie (są to nagrody nie punktowe a skinowe, np.: skórki do noży)

Tak więc zapraszam wszystkich maniaków skinowych do zabawy.
Chwalcie się ile punktów udało Wam się wygrać!
[/FONT][/SIZE]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.