Skocz do zawartości

Odwołanie od bana


Czacha

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem za co bana dostałem ale uznam że to było pewne nieporozumienie 
[AMXBans] You have been banned from this Server by Admin SNICKERS. 
[AMXBans] You are permanently banned. 
[AMXBans] Banned Nickname : Mati : { 
[AMXBans] Reason : ' Cheater '                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NICK: 
MAPA: 
DATA: 
POWÓD: 
KOMENTARZ: 
LINK DO BANA: 
WYCINEK Z KONSOLI:

Nawet Ci pomogę żebyś nie musiał szukać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ŻeJa?! napisał:

NICK: 
MAPA: 
DATA: 
POWÓD: 
KOMENTARZ: 
LINK DO BANA: 
WYCINEK Z KONSOLI:

Nawet Ci pomogę żebyś nie musiał szukać ;)

Nick: Mati : {,  DATA: 25-09-2017, Powód: Cheater, Komentarz: Próbowałem wejść na serwer multi arena 1vs1 ale odrazu automatycznie dostałem permametnego bana za nic?                                      Twoje IP/Steam: 5.174.26.127/STEAM_1 : 0 : 1795462831, Wycinek z konsoli:                                                                                                                                                                                                                                  BUILD 1159 SERVER (0 CRC)
Server # 262
[AMXBans] =============================================== 
[AMXBans] You have been banned from this Server by Admin SNICKERS. 
[AMXBans] You are permanently banned. 
[AMXBans] Banned Nickname : Mati : { 
[AMXBans] Reason : ' Cheater ' 
[AMXBans] You can complain about your ban @ www.Cs-LUZOWnia.pl 
[AMXBans] Your SteamID : ' STEAM_1 : 0 : 1795462831 ' 
[AMXBans] Your IP : ' 5.174.26.127 ' 
[AMXBans] =============================================== 
Kicked : You are BANNED. Check your console.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekasz, bo nie widziano tego co napisałeś, ale raczej nie dostałeś bana za nic :D i to jeszcze ja Ci dałem bana więc muszę zerknąć na demka :D Przepraszam za czas oczekiwania, nie widziałem tego :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc wytłumaczę jeszcze raz. Próbowałem wejść na serwer Multiarena 1 vs 1 #1 oczywiście pierwszy raz, czekałem aż mi się gra wczyta, nagle dostaje komunikat z automatu że to ja czituje skoro ja próbowałem wejść na ten serwer i dla świętego spokoju pograć z innymi graczami na arenie... Mam nadzieje że wyjaśniłem moją sytuacje w której się znalazłem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat do zamknięcia z dnia 25.09.2017r. nie ma żadnego bana w bansie na gracza Mati :{

 

Owszem tego dnia padło kilka banów z mojej ręki, ale mam na to demka i dowody.  :)

 

Nie wiem z kiedy masz tego bana i czy to Twój nick na serwerze, ale jeżeli tak to nie jestem Ci w stanie pomóc nie znając z kiedy jest ban, albo nałożyło Ci się IP ze zbanowanym :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.