Skocz do zawartości

Wywiad z Freezer


Mateuszek

Rekomendowane odpowiedzi

 wywiad.png

 

Zapraszam wszystkich do przeczytania wywiadu z Opiekunem Freezerem :).

 

 

[ Ja: ]
[ Frezzer: ]

 

Ja: Okej, Freezer, wreszcie Cie złapałem. Możemy przejść do wywiadu?

Freezer: Owszem, chętnie.

 

Ja: Więc na początek opowiedz nam coś o sobie. Jak masz na imię? Skąd jesteś? Ile masz lat? Do jakiej szkoły chodzisz? Co robisz na co dzień?

Freezer: A więc tak... Jestem Rafał, mieszkam w okolicach Bielska Białej - na śląsku. Mam 18 lat i chodzę do technikum informatycznego, z kierunkiem mundurowym. Na co dzień głównie szkoła, po szkole raczej spędzam czas w gronie znajomych lub przed książkami, niekiedy sobie pogram ^^  - a od jakiegoś czasu, dzień w dzień siedzę godzinami na forum. :)


Ja: Jakie jest Twoje nastawienie na egzaminy zawodowe. Boisz się ich, czy wręcz przeciwnie?

Freezer: Nie ma czego się bać, mam bardzo dobrego nauczyciela, który do egzaminów przygotowuje uczniów już od lat i z każdym rokiem jest bardzo dobrze. 100% zdawalności od kilku lat. :) Ja sam nie boję się ich, E12 E13 i E14 nie są aż takie trudne, jak mogły by się wydawać.


Ja: I to jest dobre myślenie. Jesteś na mundurówce, wiążesz swoją przyszłość z tym kierunkiem?

Freezer: Tak. Od gimnazjum marzyłem, żeby zostać strażakiem - pomagać każdemu, kto potrzebuje pomocy i gasić pożary. Jest to moja wielka pasja, dlatego już od technikum uczę się do tego zawodu.

 

Ja: Wszyscy na pewno życzymy Ci jak najlepszego wyboru. Jak już mówiłeś czytasz książki... masz jakieś fajne, które polecasz użytkownikom forum ? :)

Freezer: Ja sam nie mogę polecić żadnej książki, każdy ma swoje gusta. Jednak polecam je czytać, wzbogaca to naszą wyobraźnię i uczy poprawnej pisowni.

 

Ja: Pójdźmy teraz dalej w temat zainteresowań. Masz jakieś ciekawe zaintersowania?

Freezer: Ogółem to moją główną pasją jest wspomniana wcześniej straż pożarna. Poza tym lubię pobiegać, pograć, posiedzieć ze znajomymi... nic nadzwyczajnego :)

 Ja: A więc drogi przyjacielu, przejdźmy może do tematu C.S'a. Powiedz nam, kiedy i jak się zaczęła Twoja przygoda z tą grą?

Freezer: Około 8 lat temu kolega zaprosił mnie do wspólnej gry, tak mi się to spodobało, że już w wieku 12 lat miałem swojego pierwszego admina. :)


Ja: Powiedz jak trafiłeś na luzownie? Pełnisz fukcję opiekuna serwera, jak to się stało, że awansowałeś na tę rangę?

Freezer: Jestem tu dłużej, niż niektórzy myślą. Przyszedłem na sieć jak Baton (pozdrawiam) był jeszcze moderatorem, zawsze walczyliśmy o lepsze staty na bf2 .:P Na OP awansowałem niedługo po tym, jak zostałem moderatorem, Kieras potrzebował pomocy przy serwerach, wiedział, że może na mnie liczyć i zaproponował mi tę posadę :P

 
Ja: Są osoby na naszej sieci, które darzysz szczególną sympatią? Wiadomo, że często się znajduje parę osób, które się lubi.

Freezer: Oczywiście, Snickers i Privo są dla mnie jak i internetowi adoptowani bracia. Zawsze jak mam jakiś kłopot związany z luzownią, mogę do nich napisać. :P Jeśli chodzi o kobiety, to z Tajemnicą mam najlepszy kontakt. :)


Ja: Myślałem, że mnie też lubisz, ale okej. :D 

Freezer: Oczywiście, aczkolwiek nie znam Cię aż tak długo jak ich :) z nimi w sumie zaczynałem tutaj karierę, byłem administratorem bf2. :)


Ja: Okej, Freezerku, mam dla Ciebie kilka pytań,a ty musisz wybrać jedną rzecz. Jesteś gotowy? :)

Freezer: Jak zawsze. :)


Ja: Wolisz Cole czy Pepsi ??

Freezer: Nie pijam ani tego, ani tego.:)


Ja: Jeżeli byśmy się spotkali, to poszedłbyś na wódkę? tak czy nie?:D

Freezer: Tak.


Ja: Wolisz blondynki czy brunetki ??

Freezer: Kolor nie ma znaczenia.


Ja: Audi czy BMW ??

Freezer: BMW.


Ja: Pizza czy mięsny jeż ?? 

Freezer: Pizza.


Ja: Okej, bardzo Ci dziękuję za wywiad, Freezerku. Chciałbyś może kogoś na koniec pozdrowić? :)

Freezer: Oczywiście, pozdrawiam wszystkich serdecznie, administrację jak i użytkowników CS-Luzownia.pl :)
 

 

 

Dziękuje wszystkich za przeczytanie mojego przeprowadzonego wywiadu .

Oczywiście zapraszam do oceny :)

Pozdrawiam Redaktor Biały :P

 

 

 

 

 

 

 


 

 


 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Wszystko super kolego tylko zmienić musisz tą czcionke bo czasami czytać sie nie da ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ty @Freezer ? gdzie dokładnie mieszkasz ,Bo ja tez okolice b,b :):):D

Edytowane przez V0N0M$
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Dnia 27.09.2017 o 21:27, Dreams.Jokeer napisał:

chodzę do technikum informatycznego, z kierunkiem mundurowym.

 

 

Rośnie nam armia Macierewicza przed komputerami. :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.