Skocz do zawartości

[ZAMKNIĘTY] Kłaniam się


Góral

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, w końcu po problemie z rejestracją... Wić tak mam 25 lat, pracuję w firmie spedycyjnej, jestem więc spedytorem międzynarodowym, dorabiam sobie na grafice jeśli mam czas i czasami ale to już rzadko gram w Cs'a naszego :D Mam kilka moich skrytych planów co do forum, ale to może w przyszłości ;) Tak więc znam się coś na grafice jak i silnik IPS pracuje z nim często, kiedyś tam stawiałem jakieś serwery na własnych VPS'sach, z tego co pamiętam to były DiabloMod, Jail, FFA. Myślę że uda mi się dołożyć swą cegiełkę w rozwój Sieci i żeby nam się to fajnie "siedziało" bo miła atmosfera jest najważniejsza, raczej moich cech nie będę wymieniał bo mija się to z celem, poznacie je wkrótce ;) Co do muzyki to Rap i nic więcej, raczej klasyka niż CypiSolo ;) Sportem moim w sercu jest MMA ;) Leciutka Kulturystyka :D Poruszam się również motorem z ogromnym przełożeniem, czyli przygotowanym do stunt'u, możecie mnie rozpoznać na drogach po bluzach INFAMOUS TEAM ;) 

 

PZDR! :ph34r::ph34r:

Edytowane przez KUCYK!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, siemanko :D Spedycja, użeranie się z kierowcami, z innymi spedycjami, z klientami tragedia :D

Na DiabloModach zaczynałem swoją karierę w CSa :D

Powodzenia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, SNICKERS napisał:

Cześć, siemanko :D Spedycja, użeranie się z kierowcami, z innymi spedycjami, z klientami tragedia :D

Na DiabloModach zaczynałem swoją karierę w CSa :D

Powodzenia. 

Karierę? Haha :D

 

@KUCYK! witaj jeszcze raz. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...

Wiadomość wygenerowana automatycznie.

Temat został zamknięty przez administrację forum.

 

Z poważaniem,

Administracja CS-LUZownia.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.