Skocz do zawartości

Cos do lepszych vipow ?


.exe

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie <3 

przychodze z propozycja aby do goldvipa i lepszych dodac podwojny skok . Mysle ze to podstawowa cecha vipow, i mysle ze gold i lepsze vipy powinny posiadac tą funkcje :D 

Nie dosc ze lepsza korzyść z gold+ vipa to i wieksze checi do kupna tego beda :D  

 

 

 

 

Pozdrawiam Serdecznie Madzia :x 

Pomogłam ?  zostaw  + To motywuje do dalszych starań i uśmiechu dla mojej twarzy :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powrót do poprzednich VIP'ów to można powiedzieć, że zabieg tymczasowy do czasu naprawy pluginu, który był nie tylko w zamyśle, ale także testowany na serwerze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem, czy to aby na pewno takie COOL jak mówicie. 
Było na serwie, testowałam. Niby fajnie się skacze itd, ale nie pasuje mi to np. do ONLY DD2. :D A na 4fun jest kosa nr.4 - prawie to samo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kosa nr 4 + podwojny skok to jest masakra, bylo 3 dni na 4funie, co ja tam wtedy wyprawialem to glowa mala...sam kundzik sie do mnie sapał że mu przeszkadza jak skacze.  to jest juz takie nagięcie zasad gry że bardziej się nie da. z nudów juz biegalem z nozem i dzgalem po 5 typow na runde. jak ktos wie jak sie za to zabrac to to jest legalny hax i z jednej strony jest to tez mega skillowe ale z deugiej rozdupcam totalnie frajde każdemu innemu bo w 10 sekund od respa ma juz heda ode mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie popieram będzie pełno dzieci na txt i przechodzenie na respa przeciwników bedzię bardzo proste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.