Skocz do zawartości

[UB ✔] Ban z nieba


Lukasz Zajac

Rekomendowane odpowiedzi

NICK: z4	
MAPA: dust2
DATA: 20/10/2017
POWÓD: cheater
KOMENTARZ: nie ma co komentowac nie wiem co on widzial moze troszke skilla i spanikowal;] screenow nie ma wiec moze ma jakis filmik nie wiem ogarnijcie ten burdel:)
LINK DO BANA: 
WYCINEK Z KONSOLI: 
[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] Banned by Admin: ParkourGrchw
[AMXBans] You can complain about your ban @ www.Cs-LUZOWnia.pl
[AMXBans] Reason: 'Cheater'
[AMXBans] Duration: 'permanently'
[AMXBans] Your SteamID: 'STEAM_0:0:58909303'
[AMXBans] Your IP: '92.238.113.160'
[AMXBans] ===============================================
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to admin ma prawo zbanowac jeśli ma podejrzenia ale powinien dać przynajmniej sny. Tutaj nie ma czyli teraz musisz poczekać na rozpiskie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Burdel to można mieć w pokoju drogi kolego i w tym przypadku zobacz zasady panujące na serwerach i forum bądź zapytaj kogoś kto tu dłużej jest.

Gdybyś tak zrobił od razu to dowiedział byś się, że administracja na Luzowni nie daje SS'ów tylko nagrywa demka lub ściąga z HLTV.

Admin banujący ma 48h na rozpisanie demka.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www73.zippyshare.com/v/4guej6t6/file.html

 

8:17-leki podskok celownika

8:29-8:32- strzał w gale potem szybkie skierowanie na brama środek +/- lekki skok celownika

8:35-8:36 +/- skierowanie celownika w strone długiej głowa

9:08-9:18 -ab

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8:17 - nie wiem co Ty tam widzisz jedyne co ja widze to to ze jestem na fleszu, potem po fleszu zmieniam na dgl i strzelam glowe dla typa ktorego bilem przed fleszem

 

8:29-8:32 - lol normalnie kryje brame zauwazam kolesia na gali strzelam 1tapy plus slysze i bylo slychac wczesniej kroki w trupie/pod brama wiec odpuszczam typa na gali bo nawet go nie zabilem i skupiam sie na bramie wyskakuje koles sciagam go podczas gdy drugi sie laduje na linie ognia i mam 2 kille wow na farcie 2 kill bo walilem do jednego a drugi sam wpadl.

 

8:35-8:36 - tu nie wiem o  co chodzi...normalne zabilem 2 na srodku wchodza gala dluga bo chyba slychac strzaly granaty widac jak ludzie padaja troche logiki i namierzam typa i go zabijam zwykla akcja nic nadzwyczajnego wiec nie wiem o co dokladnie chodzi

 

9:08-9:18 - hahah ab grubo kolega chyba nie wiem co to znaczy...nie wiem o co chodzi ze kursor mi w gore uciek jak nie wiem myszke lapalem czy co nie wiem.

 

No takze podsumowujac moim zdaniem nic tutaj nie ma jak wczesniej pisalem troche skilla i double kill na farcie bo kolo mi wszedl pod celownik.Poza tym demko o dlugosci 1 minuty rozpisane po amatorsku pewnie jeszcze bez sluchawek na uszach nie ma co gadac. Mam nadzieje ze ktos doswiadczony to obejrzy i ktokolwiek podejmuje decyzje da mi ub bo sprawa sie ciagnie caly weekend.

 

 

 Privo,
Masz prawo do obrony wobec rozpiski jednak takie teksty poza czasówkami można sobie darować - chyba, że prowokacją lubisz zbierać punkty.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Head z DGL na midzie jest dość dziwny tym bardziej że na pół fleshu,

head z mida na pochylnie przy respie CT też dość dziwny, ale bardziej na farcie.

Dziwne modelowe celowanie po bramie na środku, ale wg. mnie to za mało na bana.

 

UB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie.

Temat został zamknięty przez administrację forum.

 

POWÓD:  Werdykt UB ✔ 

 

Z poważaniem,

Administracja CS-LUZownia.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.