Skocz do zawartości

Kilka nowych rzeczy


Nastx

Rekomendowane odpowiedzi

Przyszły do głowy mi pewne pomysły mianowicie dodanie 

- <np.top5> najpopularniejszych tematów 

powiadomienia w postaci jakiegoś dzwięku, kiedy ktoś napisze nową wiadomość na sb mogłoby to ożywić czat ^^

Wiem, że nie są to jakie piorunujące zmiany ale może w jakimś stopniu przydatne :D

Czekam na opinie  :P

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Nastx napisał:

Przyszły do głowy mi pewne pomysły mianowicie dodanie 

- <np.top5> najpopularniejszych tematów 

powiadomienia w postaci jakiegoś dzwięku, kiedy ktoś napisze nową wiadomość na sb mogłoby to ożywić czat ^^

Wiem, że nie są to jakie piorunujące zmiany ale może w jakimś stopniu przydatne :D

Czekam na opinie  :P

 

TOP5 na jakiej zasadzie? No chyba nie tylko, że są top?
Co do powiadomienia jest, wystarczy głośniczek kliknąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Privo napisał:

TOP5 na jakiej zasadzie? No chyba nie tylko, że są top?
 

Na takiej zasadzie,że te które mają najwięcej wyświetleń / odpowiedzi, coś w stylu top5 spammerów<też pierdoła a jest> Może w jakimś stopniu pomogłoby to nowym użytkownikom, trochę by się dowiedzieli tego czy tamtego a także podbili "frekwencję" 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Privo Jaka decyzja? W takiej sytuacji fajnie by się przyjął temat np. Pajacyk czy liczenie do 5000 każdy by był miał do tego "szybki dostęp" 

 0zzfanka,
Odnośnie tych Pajacyków, liczenia i masz czy nie masz. Wystarczy. że codziennie tam ktoś to odświeży i już jest w top :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, Nastx napisał:

@Privo Jaka decyzja? W takiej sytuacji fajnie by się przyjął temat np. Pajacyk czy liczenie do 5000 każdy by był miał do tego "szybki dostęp" 

Może bardziej pomyślę nad pluginem "Wyróżnione Tematy" czy coś w tym stylu, wtedy je się oznaczy i będą się wyświetlały, np. jakie są VIPy, Głosowanie na serwery, Pajacyki i inne - wszystko w ten sposób by można było o tym decydować, a nie skrypt, który zobaczy ilość wyświetleń czy odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Privo napisał:

Może bardziej pomyślę nad pluginem "Wyróżnione Tematy" czy coś w tym stylu, wtedy je się oznaczy i będą się wyświetlały, np. jakie są VIPy, Głosowanie na serwery, Pajacyki i inne - wszystko w ten sposób by można było o tym decydować, a nie skrypt, który zobaczy ilość wyświetleń czy odpowiedzi.

No i o to chodzi :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.