Skocz do zawartości

[ZAMKNIĘTY] To już przesada...


MoNsTeR

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Ja wiem, że każdy może się sprzeciwić i wnieść jakieś ale do tematu. Rozumiem, że to 4FUN, ale ja osobiście i większość graczy serwera ma dość braku celów na serwerze. 1/3 czasu i nawet więcej każdej rundy to oczekiwania na jednego zkampionego botka, który czai się w ciemnym zakamarku z awp lub inną bronia. Dlatego też proponuję wprowadzenie obowiązkowego celu paka/hosty oraz czas na wyjscie z respa, dajmy na to 45s. Każdego irytuje kampienie całą rundę a niektórym się zdarza nawet całą mapę w jednym miejscu. Moim zdaniem rozgrywka powinna być dynamiczna i szybka, a nie powolna i nudna ujmując to słowami w "w poszukiwaniu zaginionego wuja sama". Myślę, że obowiązek podkładania paki i ratowania hostów powinien być obowiązkowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Opiekun Serwera [4FUN]

I tu się bardzo mylisz... Chcesz TP idź na serwer TP a 4Fun nawet z kampiącymi graczami ( co według mnie zdarza się i tak rzadko ) niech zostanie "dla zabawy" a nie z następnymi ograniczeniami. Nawet slapowanie gracza który zostaje jako ostatni odbieram jako nękanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram! 

Jestem za powrotem do wykonywania celów mapy.. po coś one w końcu są.. 

A co do respa...

Gra ma być dynamiczna a tak marnujemy ponad 2 minuty na czekanie na jakiegoś tchórza lub marudera aż sie ruszy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TO JEST 4 FUN ZABAWA A NIE WYMAGANIA , TO ZARAZ ZROBCIE ZE TRZEBA SIE SLUCHAC JEDNEGO I BIEC I ROBIC CO KAZE A JAK NIE TO BAN . HAHAHA. ZOSTAWIC JAK JEST

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodzę się też .

Po prostu dodać do regulaminu , punkt że nie wykonywanie celów mapy skutuje banem na 30 min to wtedy może coś ruszy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę neutralny, ale dorzucę swoje:

- chęć zabawy, wszystko fajnie, ale? siedzi jeden całą mapę jako terro w jebanej stodole jak tłuk od ursusa wbity w orane pole i nic go nie ruszy, to niezła frajda z gry - tutaj dodałbym ostatnią minutę jako kopnięcie żuka gnojnika do toczenia paki [a bany zrobić krótkie, z czego pierw kickować zawsze czy nawet zgładzać],

- co do respa nie będę za tym, dużo osób króci szybko dachy i inne przejścia przez co znajduje się na respie przeciwnika w paręnaście sekund jak dobrze pójdzie i niech sobie na nim siedzą.

 

Tyle ode mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

-4FUN  zostanie 4Funem i nie bedzie napewno celow na tej mapie jest tylko jedna zasada nie utrudniac gry innym wiec .Zmian nie bedzie w tym temaci napewno 4Fun to 4FUN  JAK KOESY ZROBIMY POLACZONH Z INNYM MODEM KOZE WTEDH ALE NIE TERAZ

 0zzfanka,
Luzu, Ty zawsze po % piszesz? XD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasada która ja wyznaje. Kampi 2 razy z rzedu w tym samym miejscu cale rundy, np.  train w tt za skrzynkami. Czyli ujmujac w jakas regulke. Jak kampi notorycznie,pomoc mu grzecznie w zrozumieniu ideai 4funa. Naprawde to pomaga i nie bylo o dziwo o to zazalen ze strony graczy.  Nie musi wykonywac celi,ale nie moze notorycznie kampic,bo swoim zachowaniem psuje innym przyjemnosc z gry.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brawo luz - 4fun to 4fun _

kundzik fajnie ale nie do konca bo jak ktos czerpie zabawe z siedzenia z a skrzynia to nikt go nie zmusi  do biegania po mapie , wiec po co mu takie zrozumienie 4funa jak on wyznaje inne . jezeli zostal jako ostatni z tt jasne nich leci szukac paki i ja podklada  , badz jak jest ostani w ct to niech stara sie choc podejsc do paki aby ja podlożyc 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie racje.. 4fun to 4fun i tyle ale mam 1 ale. Tak jak napisał Kundzik. Co to za frajda dla graczy którzy nie kampia i giną jako 1 i muszą czekać ponad 2 min na koniec rozgrywki. Jak sobie policzy to na mapce 25 min. jego gry będzie 10 min. I albo się wkurzy i wyjdzie albo zacznie kampic i ta gra straci całkiem sens. Ja bym zostawił tak jak jest ale np. jak będzie min do końca to ma ruszyć tylek po pake/host. Druga opcja to admin interpretuje czy nie pogonic delikwenta z respa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie jakies dodawanie punktów do regulaminu itp nic nie da . I tak beda i nie bedzie celi i tak . Tego nikt nie dopilnuje dokladnie a zeby byl ban za to za kazdym razem to bylby haos i minusy dla sewera. Poprostu powinno byc takie cos jezeli osoba z paka  nie podlozy paki do 1:00 to deda ma i tyle . I wtedy by to podziałało a nie jakies punkty do regulaminu :D 

 

Dla mnie ta uwaga to na minus bo i tak nic to nie da. Wprowadzic plugon na pake i tyle . Ded jak bez celi do 1:00 dla osoby majacej pake i gitara :D 

 

 

 

 

Jeżeli pomogłam zostaw + motywuje to do dalszych działań :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogolnie to zostaje do weryfikacji dla admina,bo widze,ze innego sensu nie ma. a tym bardziej jak czytam takie pomysly...Madzia a moze od razu antyrasz? Pomysl z pluginem ma sie nijak gdy gracz zostaje bez paki,wtedy i tak admin musi go wyrzucic,wiec zbyteczne zasmiecanie serwera.  Kampi notorycznie podjemujemy jakas interwencje ale to nie tak ze lup ban na 3 godziny za kampienie. pisac,kicknac,naprawde wystarczy, bo sam na trainie tak robie z tt kampiacym na respie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też nie widzę sensu dodawać specjalnego punktu w regulaminie na to. Ja to załatwiam w prosty sposób.. uznaje, że FUN ma być dla wszystkich i jeśli jedna z osób w sposób znaczący notorycznie uprzykrza 'FUN' innym to ją o tym informuje, następnie slapuje dla motywacji, kolejnie mamy slay... a jak dalej uparcie nie reaguje na 'zachęty' to leci kick z powodem 'lamisz'. W zdecydowanej wiekszości slap z 0 dmg jest wystarczający :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4fun to 4fun cele mapy są niepotrzebne, ale utrudnianie gry przez kampienie/cokolwiek innego powinno być nagradzane slayem bądź kickiem. Żadnych banów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz jak doszło leczenie to prawie w ogóle nie ma gry. Tylko pogoń za leczącymi się kamperkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nikogo nie tykam bo to kamperstwo zawsze jest wzgledne, nowy plugin od leczenia- wpadam na 3 wgapinych w siebie typow i pykam sobie az nie zdechną, wiec nie widze problemu- slychac to na pol mapy. mi nikt nie moze zarzucic tego ze siedze na respie, ale jednoczesnie mam w nosie takich graczy. po prostu nauczcie sie ich zabijac :) 
nie zmienia to faktu ze co chwila gracze skarżą się na cele i jakiś kamperów okopanych.  trzeba z tym zyc i tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie moge edytowac postu nie wiem czemu wiec pisze kolejnego. Luz jasno wyrazil sie ze nie bedzie plugnu ktory kickuje afk, rozumiem te motywy i wiem ze nigdy tego nie bedzie i dobra. Mozna zamiast tego wrzucic plugin który afk slayuje, załóżmy po 45 sekundach od startu rundy(na 4fun runda to 2:00 wiec 1:15 afk slay).
Swoją drogą plugin od przenoszenia c4 z gracza afk nie działa poprawnie- jest napisane ze c4 zostało przeniesione do gracza XXX kiedy po prosu afk na respie dropi bombe. a plaga afk jest ostatnio ogromna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myslalem ze watek graczy kampiacych itd zostal juz wyjasniony. Nie zarejestrowales tego? Przenies sie kilka watkow wyzej. Spaliles scrolla? Nie ma sprawy. :) Kampic z premedytacja,tylko po to zeby nikt jego nie zabil,przypominamy mu @@ sayem ,nie pomaga? slap/slay. Nie wydaje mi sie zeby bylo potrzebne nic wiecej.  Wydaje mi sie,że po wgraniu Antycheata,jest troche swobodniej w obowiazkach Admina,spokojnie wystarczy spojrzec w tabele i przeleciec po graczach. Tylko trzeba miec czas i chciec ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdecydowanie na nie, 4fun to 4fun :) noże, leczenie i inne duperele ściągają takich a nie innych graczy którzy chcą sobie pograć dla zabawy czy pogadać :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie dobrze jest jak jest, jak już wyżej powiedziano to jest 4FUN i tego się trzymajmy :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla Mnie 4fun to 4fun, niech robią co chcą. Komuś nie pasuje, mamy rowneiz inne swerwery gdzie trzeba robic cele. ZAPRASZAMY!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od kiedy na 4fun są cele mapy xD? 

to zmieńcie serwer na team play i będzie po sprawie jak wam tak bardzo 4fun przeszkadza xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.