Skocz do zawartości

[ODRZUCONA ⚑] Propozycje na forum .


Mateuszek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich bardzo serdecznie i gorąco z tej strony Biały i mam kilka propozycji odnośnie naszego forum , żeby się dużo nie rozpisywać , to przejdę do konkretów , a więc zaczynajmy :D .

 

Pierwszą propozycją jest dodanie działu awanse i degradacje , przejdę do opisu , w tym dziale były by zapisywane awanse i degradacje  użytkowników z rangi .

Drugą propozycją jest dodanie na forum głosowanie na użytkownika miesiąca , pod koniec danego miesiąca byłoby głosowanie na danego użytkownika .

Trzecią propozycją a ostatnią jest dodanie działu Opinie Administracji , miałoby na zasadzie co sądzicie o danej osobie itp. 

To wszystko z mojej strony .

Pozdrawiam Biały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Fabro napisał:

Ale to jest dział dla administracji a tu chodzi by zroibć dla całej sieci takie informacje @Nastx

Fabro oto właśnie mi chodziło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Biały napisał:

Witam wszystkich bardzo serdecznie i gorąco z tej strony Biały i mam kilka propozycji odnośnie naszego forum , żeby się dużo nie rozpisywać , to przejdę do konkretów , a więc zaczynajmy :D .

 

Pierwszą propozycją jest dodanie działu awanse i degradacje , przejdę do opisu , w tym dziale były by zapisywane awanse i degradacje  użytkowników z rangi .

Drugą propozycją jest dodanie na forum głosowanie na użytkownika miesiąca , pod koniec danego miesiąca byłoby głosowanie na danego użytkownika .

Trzecią propozycją a ostatnią jest dodanie działu Opinie Administracji , miałoby na zasadzie co sądzicie o danej osobie itp. 

To wszystko z mojej strony .

Pozdrawiam Biały.


1. Pomysł nie głupi 
2. jestem na tak
3. Jestem na nie. - to mogłoby wywołać sporo kontrowersji i afer cukierkowych. 
4. Dodałabym sekcje "REKLAMA" i tam wrzuciła AKTUALNE !!!! bannery naszych serwerów oraz wszystkie inne banery związane z współpracą, linkownie, etc. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem na tak, ponieważ trzeba urozmaicać nasze forum ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Wiadomość wygenerowana automatycznie.
Temat został zamknięty przez administrację forum.
POWÓD: Propozycja ODRZUCONA ⚑  

 

Z poważaniem,

Administracja CS-LUZownia.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyna propozycja przyjęta odnośnie głosowania na użytkownika miesiąca, ale zobaczymy co uda się z tym zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.