Skocz do zawartości

[ARCHIWALNY ♻] [ZAMKNIĘTY] Skarga na Admina


Lambada

Rekomendowane odpowiedzi

Nick podczas gry:$ lambada$

	Godzina, data zdarzenia:17:49-17-:50 29.11.2017

	Mapa:de_alexandra

	Admin/Gracz na którego chcesz złożyć skargę:-KIIL-***-

	IP/SID Admina/Gracza na którego chcesz zgłosić skargę:niestety nie znam 

	Opis sytuacji:A więc tak początek mapy bodajże 4 runda miałem noz rzeznika skakalem sobie obok skrzyni wskoczylem na nia ale zaraz zeskoczylem.
Wtym samym momęcie admin napisał żę wchodzenie na tekstury grozi banem 3h po czym w kolejnej rundzie skakałem sobie w strone bramy i nagle 
po przejsciu przez brame wyswietlil mi sie komunikat ze dostalem bana a po teksturach nie chodzilem ani nikogo nie obrazilem chyba ze skakanie 
jest niedozwolone 

	Dowody, świadkowie zdarzenia:Nie wiem czy ktos akurat w tym momecie mnie widzial ale wiem ze gral/grala tam pani o nicku Nika oraz panowie o Nickach 

Techno ,Proxima,i bodajze Kaczor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grałam owszem..

ostrzeżenie o TXT widziałam ale samego bana już nie 

chyba Kill musi sie tłumaczyc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli po murach schodach też nie można chodzić? To byłem na tej skrzynce z 2 sekundy schodząc z niej napisałeś komunikat że za chodzenie po txt ban 3 h w next rundzie dostałem bana za nic w takim razie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie za nic tylko za txt. A komunikat nie raz był wyświetlony tylko kilka razy. Nie ty pierwszy tam dostałeś bana i nie ostatni . Na drugi raz będziesz pamiętał ze tam się nie wychodzi. Z mojej strony to wszystko.9_9

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli admin Cię upomniał a byłeś jak pisałeś 2 s na skrzynce i z niej szedłeś to bana nie powinno być .

Zaraz demko przeanalizuje i się wypowiem dokładnie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pisałem ostrzeżenie jak zaczęła się mapa alexandra kilka razy. Potem patrzyłem na graczy i zobaczyłem go na txt i wtedy dostał bana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z przeproszeniem jeden  admin wszystkiego nie ogarnie. Albo znieście te txt na mapach i będzie spokój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahaha to przestaje już być zabawne moje słowo przeciwko jego ja wiem ze dostałem za nic bana bo to tylko skrzynka była 

 0zzfanka,
Używamy opcji edytuj, nie nabijamy postów.
Mateuszek,
Nie piszemy post pod postem masz opcje edytuj następnym razem warn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.