Skocz do zawartości

[ZAMKNIĘTY] Detektyw


m5t3o

Rekomendowane odpowiedzi

Księżniczka z lodu

poniedziałek 4 grudzień 2017 rok.

Do biura Detektywów otrzymaliśmy prośbę o pomoc.

Treść była szokująca.

"Na serwerze Luzownia DD2 pojawiła się Księżniczka z lodu która z zimną krwią morduje bezbronnych. Czai się za skrzynkami i bez mrugnięcia okiem pociąga za spust"

Postanowiliśmy działać.

Ktoś musi powstrzymać tę bezlitosną morderczynie.

Do akcji wyruszyli nasi najlepsi ludzie.

Po niecałych dwóch godzinach otrzymałem raport

 

 

Raport:

z tego co ustaliliśmy prawdopodobnie morderczynią jest na pewno kobieta, wiek nieokreślony, rysopis niemożliwy do określenia ze względu na kominiarkę,

na szczęście podsłuchałem rozmowę, rozmawiała przez telefon... To co usłyszałem wprawiło mnie w osłupienie, musimy ją powstrzymać!

Treści rozmowy nie mogę przytoczyć całej ponieważ były tam bardzo drastyczne szczegóły, ale ONA postanowiła że będzie zabijać bez listości,

zabije każdego kto stanie jej na drodze aby zostać numerem 1 płatnych zabójców, i na koniec powiedziała, że ONA jest najlepsze, 

taka jak ONA jest tylko jedna,  powiedziała, powiedziała że TAJEMNICA zawsze wygrywa !

 

Ogłoszenie!

Każdy kto może pomóc w zlikwidowaniu celu prosimy o strzelanie prosto między oczy !

To jest bezwzględna terrorystka!

Za pomoc czekają nagrody ! 

 

detektyw-prywatnie.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na początek bardzo fajnie , napisane aczkolwiek mogłeś coś po bawić się czcionką ale jest good :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obiecuję od jutra się poprawie :)

oprawa graficzna będzie na światowym (czytaj. Rutkowskim) poziomie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.