Skocz do zawartości

[ARCHIWALNY ♻] [ZAMKNIĘTY] skarga.


Mlodsza

Rekomendowane odpowiedzi

Nick podczas gry: Mlodsza 

	Godzina, data zdarzenia: dzisiaj , 17:25 

	Mapa:de_aztec - de_alexandra 

	"admin" na którego chcesz złożyć skargę: wujek kieras. 

	IP/SID Admina/Gracza na którego chcesz zgłosić skargę: macie. 

	Opis sytuacji: Ogólnie cała sytacja była na aztec, byłam w CT lecą ciągle HE na most to mówię MEDYK MEDYK NA B. Gdzie Tu jest nadużywanie mikrofonu?
Szczególnie, że bana dostałam po wyborze mapy na de_alexandra. jak już się zmieniała w sumie mapa, ładuje się Olka i pyk ban... to jest po prostu śmieszne. 
Teraz dowiaduję się że mam mute na 24H ZA CO ?! ?! ?! ?! ?! ?! ?! ?! ?! ?! ?! ?! ?! 

PROSZĘ  o wyjaśnienie tej sytuacji która jest po prostu żenująca. 


	Dowody, świadkowie zdarzenia: @madmax_jaworzno , @Lewandowski , @Rzul3k MorRderca ^ 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam tak było. Było Nas więcej adminów, ale nikomu nie przeszkadzało to i nie było to nadużywanie mikro. A do tego gag na 24 bezpodstawny :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie tak było na aztecu było gadane normalnie a nie jakies nad używanie a na aleksie poleciał ban dla mnie chujowa sytuacja ze strony admina .

Mateuszek,
Nie używamy wulgaryzmów. Następnym razem Warn.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kieras z tego co widzę to on nie jest już adminem(?).

Mateuszek,
Kieras jest osobą zasłużoną
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak... dla mnie dramat. Ludzie na serwie grają i pytają za co tu banuja. Zaraz nikt się nie będzie odzywał. .. po drugie mam wrażenie za niektórzy urządzają sobie prywatne wycieczki. Nikomu to nie służy i zamiast bardziej się dogadać z graczami to takim zachowaniem się oddalamy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiem na to tak: Prosta sprawa , nadużywanie mikrofonu przez kilka map , darcie się "medyk" non stop doprowadza ludzi do szewskiej pasji.. Nikt nawet nie zareagował , że ludzie piszą wam na u@ , że "temat" staje się wyczerpujący można to powiedzieć raz  , drugi a nie milion razy.. Co mapa , co runda...  Zresztą to było 30 min , byś po prostu się uspokoiła nic więcej.. A brak reakcji z waszej strony nie oznacza oddalania się od ludzi @Lewandowski? Sam się zastanów co piszesz... 

 0zzfanka,
Oni tam rzadko kiedy reagują. Za każdym razem, gdy wchodzę na 4fun jest syf. Dzieciaki się drą (i to nie tylko info), na say'u lecą ku** chu*** a większość adminów nic sobie z tego nie robi. Jak reaguję, to wszyscy chcą pisać skargi, że bany za kulturę na godzinę... dramat.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, kieras napisał:

Odpowiem na to tak: Prosta sprawa , nadużywanie mikrofonu przez kilka map , darcie się "medyk" non stop doprowadza ludzi do szewskiej pasji.. Nikt nawet nie zareagował , że ludzie piszą wam na u@ , że "temat" staje się wyczerpujący można to powiedzieć raz  , drugi a nie milion razy.. Co mapa , co runda...  Zresztą to było 30 min , byś po prostu się uspokoiła nic więcej.. A brak reakcji z waszej strony nie oznacza oddalania się od ludzi @Lewandowski? Sam się zastanów co piszesz... 

proszę o wyciągniecie logów z pisania ludzi na u@ w tym czasie co grałam, bo nie dostałam żadnego ŻADNEGO O S T R Z E Ż E N I A tylko ban od razu na koniec mapy. 

Jakby ktokolwiek zwrócił mi uwagę na to czy to gracz czy admin, ogarnęła bym sie. Było normalnie po ludzku n a p i s a ć 

a nie dawać od razu bana bez żadnego ostrzeżenia :)

i proszę o logi z azteca i mapy przed aztec jak było pisane o mnie że nadużywam mikro. bo z tego co widziałam wbiłeś na 2 minuty? :]  

 

 

@Pozytywny!?

http://sklepsms.hekko24.pl/bany/ban_list.php?bid=97106 

Edytowane przez Mlodsza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich serdecznie pozwólcie mi że się wypowiem bo czytam i się dziwię trochę jeżeli admini siedzą na serwerze i pozwalają żeby ktoś mówił a nie nadużywa mikro jest okej, ale jeżeli się wydziera przez mikrofon to po prostu zamiast banować dać gag na 30min może opamięta się a jak nie to wtedy ban . Kieras mogłeś po prostu dać gag na 30 min a nie 24h gag +ban 30 min .

 

Jak dla mnie skarga słuszna taka moja decyzja nie wiem czy ona coś wniesie.

Pozdrawiam Mati ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie kochani co sie tutaj dzieje to ludzkie pojecie przechodzi!
Gosiu przykro mi...
:/:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robicie z niej jakiegos "BOGA" A ilu z Was wie jaka ona jest na prawde? W oczy ladnie pieknie, a przyjdzie co do czego to jest nieobliczalna osoba. Szukasz byle pretekstu zeby zlozyc skarge.... Nie wiem co w niej widzicie. Lecz faktycznie irytujace sa pewne te jej "slodkie" teksty do innych, chcesz podrywac idz z kims osobno a nie na serwerze... Zakladam, ze ludzie ktorym nie lizesz dupy nie zycza sobie wysluchiwac Twoich podrywan na serwerze... A co do tej sytuacji w ktorej dostalas tego bana jest w 100% sluszna. Owszem, sam pisalem na U@ na temat owej osoby. Ktorys z nich zwrocil jej uwage? "Nie zabronie jej krzyczec" Wiec no wybacz....

 0zzfanka,
Podpisuję się pod tym obiema rękami... Irytująca, chamska, wulgarna, arogancka... To tak w skrócie. Dla mnie skarga oczywiście NIESŁUSZNA a ban jak najbardziej na miejscu <3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Moje zdanie jest takie, Kierasa znam nie od dziś i musiało być gorąco na serwerze. Jednemu to nie przeszkadza, innemu już tak, a skoro ludzie pisali na u@ o to to ktoś musiał zareagować.

30 min to nie wieczność, a pomogło, bo widziałem potem już tyle docinki o niej na u@ czy może się odzywać. Co do GAG'a tak, ale Kieras nie wiedział, że dodałem ten plugin, wiec proponuję zamknąć i next GAG.

 

Wykonane za pomocą translatora @Privo:ph34r:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłam przy tym zdarzeniu i skarga moim skromnym zdaniem jest niesłuszna, nadzierałaś morde ile wejdzie, jak powiesz raz każdy zrozumie, ale trzeba już być taką atencyjną pizdą jak ty, żeby poł team-u musiało się zbierać do leczenia + napieprzasz non stop przez mikrofon co utrudnia grę, ogarnij się już dziewucho bo zaczynasz działać nam na nerwy.:))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skarga odrzucona, ban minął nie ma co się spinać. 

Kieras nie jest osobą która łatwo daje się zmanipulowac, nigdy nie reaguje emocjonalnie i pod wpływem impulsu, jest osobą opanowaną, więc stwierdzam że Twoje okrzyki przez mikro musiały być uciążliwe. 

 

P.S. Chcesz posłuchać lub pokrzyczeć "Medyk, medyk" to idź pograjcie sobie w Team Forrest 2.

 

Zamykam bo robi się niepotrzebny bałagan, objawy chamstwa i mieszanie z błotem kultury ludzkiej, nie jesteście małpami w ZOO :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.