Skocz do zawartości

Nitro po raz drugi


Gość Plumber [4k].

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Plumber [4k].

Proszę demko :) [url]http://www4.zippyshare.com/v/5FsHRmXz/file.html[/url]
No Recoil jak się nie patrzy . Dziękuje

ps. Proszę admina nitro o nie wypowiadanie się w tym temacie . Każdy jego post będzie usuwany . Zapraszam wszystkich adminów do oceny . pozdrawiam

Edytowane przez Plumber [4k].
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety muszę stwierdzić, że coś z nim nie tak... Jest mi bardzo przykro, że Administrator (ktoś kto powinien dawać przykład) posunął się do takiego czegoś :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku myślałem, że używa komendy cl_lw 0 ale róznica była by kolosalna w nagraniu bo nie oddawał by tak szybko strzałów. Ewidentnie dla mnie ustawiony aim... akcja przy salonie gdy stał w drzwiach: rzucony smoke blizej respa ct a on oddał kilka strzałów bez podnoszenia sie celownika mimo iż gracza nie bylo widać przez smoke ale na modelu to było świetnie widać! Myśle że nie ma co dalej się rozpisywać. Już raz taka sytacja z tym Panem była. Admin do odebrania!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za pierwszym razem napisalam, ze nie bedzie zadnego usprawiedliwiania, jednak Luz postanowil dac szanse, to demo udowodnilo, ze ją zmarnowales. Kazdy cziter predzej czy pozniej wpada, to tylko kwestia czasu. Nizej sie nie dalo upasc? Nie powiem ci zegnaj bo nie zasluzyles, gardze czitami dlatego powiem ci, spierdalaj i nie wracaj. Brawo Plumbi, wszystkie dedy to hsy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Donator

Szczerze :) Widzę Tu NoRecoila I Zastanowił bym się nad Aim-em ponieważ , ten celownik niesamowicie lata i jest dosyć celny :> . Szczerze Jeżeli Był To Admin Naszej Serwerowni No Nie Powiem Wstyd Hańba . Opinia Moja Może Być Błędna. Ale To moje skromne zdanie :> Na Ten Temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak gracze mogą grać na czitach a tym bardziej Admini... Sam powinienes zrezygnowac z admina haxie i wplacic 100 na konto serwera w ramach przeprosin!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.