Skocz do zawartości

Granaty...


Unluku10

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Moją propozycją jest zablokowanie granatów z vipów na mapie fy_snow.... Wydaję mi się że na tej mapie granaty psują całą przyjemność z jej gry.. Mapa jest naprawdę bardzo spoko (szybkie rundy, botki nie mogą kampić na respie z autoszmatą ^^) tylko że te granaty niszczą.. Wydaje mi się że większość serwera to potwierdzi :P Czekam na opinię innych. 

 

Ps. Na mapach z awp proponowałbym również zablokować bronie z vipów, chyba że zostało to zrobione już :) Mapa awp to jednak na  awp a nie że ludzie z m4/ak biegają :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Propozycja jak najbardziej na miejscu. Tylko z wszystkim trzeba czekać na Luza. Jak najbardziej jestem za.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się ten pomysł, mimo, że przez to już bym nie miała tyle fragów na koniec. :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troszkę mi fragów z asyst odejdzie. Jednak 2he na rundę rzucam :P Ale przynajmniej fleshe będą zablokowane ;x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.
CO do HE nie mam zdania, ale FLASHE jak najbardziej. Ponieważ kazdy wie jak ta mapa wyglada 3-4 osoby zaflashuje i po rundzie. 

Pozdrawiam, Życzę miłego dnia !.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jeszcze coś od siebie napiszę, na snow nie ma do podniesienia fleshy, HE są więc HE bym zostawiła ale zablokowała fleshe. 

na mapie awp oczywiscie zablookować vipy mapa awp to mapa awp a nie lataJO z m4 i kałachami. no to tak :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do granatów to racja, flesze tez bym zawiesił na snowie, ale co do broni vipów zastrzeżenia mogą mieć same vipy, bo w końcu za to płacą, ogólnie też uważam, że mapa awp to awp ale wiadomo, że nie każdemu może to pasować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuję sam coś wykombinować z pluginem, bo kiedyś było próbowane przez inne osoby i nie udało się zablokować na mapach VIP-a. Od razu mówię, że raczej blokowane będą wszystkie granaty. Myślę czy nie rozbudować tego o blokowanie wybranych rzeczy tylko na danej mapie, ale na razie moim zamysłem jest wyłączenie wszystkich opcji, czyli: leczenie, granaty oraz dostawanie broni, więc i tak ten kompromis jakoś przeżyjecie. :P Tylko musicie dać mi czas, bo muszę okiełznać 3 VIP-y, które aktualnie mamy na serwerze, a do tego dodać blokowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co was powyginało z tymi he  jestem jak najbardziej za NIE ,  to może zaraz  będzie zakaz rzucania he na eldo przez płot , czy może na c4 też  zrobimy zlikwidowanie he .  to jest 4 fun już kiedyś  były ruszane takie propozycje ( nie przeszło ) . nie poto gracz  sobie vipa kupuje żeby mu teraz likwidować  przywileje . Powtarzam jestem za NIE . 

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, madmax_jaworzno napisał:

co was powyginało z tymi he  jestem jak najbardziej za NIE ,  to może zaraz  będzie zakaz rzucania he na eldo przez płot , czy może na c4 też  zrobimy zlikwidowanie he .  to jest 4 fun już kiedyś  były ruszane takie propozycje ( nie przeszło ) . nie poto gracz  sobie vipa kupuje żeby mu teraz likwidować  przywileje . Powtarzam jestem za NIE . 

Pozdrawiam 

 

Madmax nie wiem dlaczego porównujesz takie mapy do Snow.. Na Eldorado na luziku nawet na kosie z większym dmg zdążysz wyjść z respa żeby nie dostać granatami, tak samo na C4, jeśli nie polecisz przez środek to spokojnie masz 100hp, na snow nie ma takiej opcji, nie ważne gdzie polecisz dostaniesz granatami + jeśli na serwerze jest 30 osób to nawet "ucieczka" na respa przeciwnika nic nie daje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, madmax_jaworzno napisał:

co was powyginało z tymi he  jestem jak najbardziej za NIE ,  to może zaraz  będzie zakaz rzucania he na eldo przez płot , czy może na c4 też  zrobimy zlikwidowanie he .  to jest 4 fun już kiedyś  były ruszane takie propozycje ( nie przeszło ) . nie poto gracz  sobie vipa kupuje żeby mu teraz likwidować  przywileje . Powtarzam jestem za NIE . 

Pozdrawiam 

Ale snow to mała mapka. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to oto jest zabawa a jeżeli nie pasuje mapa to uciekam na 2 minuty z gry bo więcej czasu i tak  nie będzie grana jak większość fajnych mapek bo zaraz jest rtv i zmiana  . Dalej podtrzymuje swoje NIE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, madmax_jaworzno napisał:

I to oto jest zabawa a jeżeli nie pasuje mapa to uciekam na 2 minuty z gry bo więcej czasu i tak  nie będzie grana jak większość fajnych mapek bo zaraz jest rtv i zmiana  . Dalej podtrzymuje swoje NIE

 

Madmaxiu chodzi o to, że jak jest mapa typu awp chociażby AWP_india to żeby inne bronie były zablokowane - inne niż AWP. Nie chodzi o to aby coś komuś zabierać bo myślę, że duża większość vipów to zrozuzumie.

Jeśli chodzi o mapy typu snow, to niestety na niej nie ma fleshy i powinny być za to kary, HE są dostępne więc to normalne, że się je podnosi i rzuca. 

Nie chcemy tutaj nikogo krzywdzić ale też są ludzie którzy z chęcią by czasami pograli AWP gdzie jest to zwyczajnie nie możliwe ze względu na dostęp do broni.  

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na mapach typu fy_ i awp_ brak vipa jest jak najbardziej na miejscu, no w kazdym razie granaty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakoś wczoraj jechaliśmy mapę snow i nie słyszałem żeby ktoś miał jakieś problemy . była fajna  zabawa . pozdrawiam NIE za wyłączeniem he 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, madmax_jaworzno napisał:

jakoś wczoraj jechaliśmy mapę snow i nie słyszałem żeby ktoś miał jakieś problemy . była fajna  zabawa . pozdrawiam NIE za wyłączeniem he 

 

Ale jakie miały być problemy?  My nie możemy nic z tym zrobić nawet jak będziemy spamić adminom na u@... Skąd wiesz ze była fajna zabawa? Tak samo ja mogę napisać że się kijowo grało..  Madmax coraz bardziej mi się wydaje że jesteś na NIE bo fajne staty kręcisz na asystach na tej mapce ;)

 Cre[A]tOr,
to jest bot, daj mu chociaż te kilka asyst zrobić a nie chcesz mu odebrać :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie od razu wyłączenie VIP'ów a zniesienie kupowania broni na mapach AWP tak jak jest na rozgrzewce, samo AWP w wyborze broni i tyle, pewnie więcej roboty dla LUZa :D

A co do flashy na fy_snow to jestem jak najbardziej ZA! Flashe na tej mapie to przesada. 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również jestem za wyłączeniem granatów i flashy na snow, moim zdaniem to co się dzieje na snow to przesada,  (mimo, ze tam mam zawsze dobre staty)  tam się nie da grac. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.12.2017 o 16:11, Cre[A]tOr napisał:

Na serwerze prawie zawsze jest jakiś admin, także powinien pilnować takich sytuacji, zresztą raczej rzadko który VIP ryzykuje bo rzeczą logiczną jest ban za taką zabawę, a mało kto lubi pieniądze wywalać w błoto 


dawaj mi tutaj regulamin. w zyciu nikogo za to nie tknąlem i nie zamierzam(pomijam juz to ze max ma racje, placisz za tego vipa to chcesz go miec, a nie mieć co drugą mape).

ja tam lubie jak jest gnój, dobrze się w tym odnajduje i glownie dlatego tutaj gram, najchetniej bym usunał teksty jeszcze(ale by byla zabawa na alexie).

Czemu na luzowni ciagle slysze "nie da sie" "nie można"?
eycja: pomysl na szybko ktory rozwiazuje ten problem, blokada rzucania na pierwsze (ile se tam wstawicie)7 sekund.  widzialem to na sreldorado na innym serwie.  zadne tam zabieranie granatow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie troche sensu jest z tymi 7 sekundami. "zamieszanie" (w pozytywnym slowa znaczeniu) ktore panuje na serwerze jest bardzo fajne, nie jakas monotonia. no i te tekstury to tez fajny pomysl, mamy nozyk ktory nagina grawitacje to czemu by go nie wykorzystac na te tekstury :D fajna sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.