Skocz do zawartości

[ARCHIWALNY ♻] [ODRZUCONA ⚑] Blokowane się


Pozytywny!?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałbym zapytać czy da się na nowo wgrać plugin, żeby ludzie się nie blokowali? Jest to straszny problem, szczególnie przy rashu przez terrorystów. Często miałem tak, że wbiegam pierwszy, zabijam, ładuje i dostaje blocka co kończy się moją śmiercią. Ludzie też przez to strasznie się denerwują co kończy się przeklinaniem i banem za  nadmierną ilością wulgaryzmów. Proszę o wypowiedź graczy.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem przeciwny, gdyż mimo iż są skiny będę dążył do tego by ten serwer był jak najbliższy klasycznemu DD2, więc nie wyobrażam sobie gry w stylu 4FUN, a raczej bardziej TP. Gdyby gra stała na wyższym poziomie na serwerze wprowadziłbym również oślepianie swoich, ale może kiedyś. Co do blokowania wątpię by sam @SolariS też na to przystał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie , propozycja twoja mnie nie przekonała , za blokowanie można bana dać.

Na nie .

 Pozytywny!?,
Jak się rashuje to średnio komuś bana dać, a bardzo to wnerwia ludzi (bynajmniej mnie :D).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie - blokują, ale z drugiej strony można sie podsadzac i robic fajne akcje ;) Wiec tez jestem przeciw :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może jeszcze brak spadochronu? Wizja zbliżona do TP bardzo mi się podoba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Wiadomość wygenerowana automatycznie.
Temat został zamknięty przez administrację forum.
POWÓD: Temat ZARCHIWIZOWANY ♻ 

 

Z poważaniem,

Administracja CS-LUZownia.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.