Skocz do zawartości

zmiany?


FruKtuOzO

Rekomendowane odpowiedzi

moze by tak wylaczyc latarki? nie myslicie ze ta opcja tylko laguje a nic nie daje? zobaczy jedno dziecko z drugim ze mozna wlaczyc latarke i biegaja w srodku dnia z wlaczona latarka to jest bezsensowne.
moze by usunac z dodatkowych granatow smoki? wiekoszsc graczy rzuce je poprostu po to zeby sobie rzucic 0 taktycznego rozumowania, jakby ktos potrzebowal moze sobie kupic bo drogie nie jest a kase kazdy ma.
i ja bym jeszcze pomyslal nad usunieciem autolamy jest to bron dajaca zbyt duza przewage i nabijanie odznaki ze snajperka jest banalne. dodatkowo na mapie dust2_long jak 5 osob kupi ta bron to to jest gra bez sensu
wiem ze to 4fun ale bez przesady
dziekuje za uwage

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak zero dymu i latarek jestem przeciwny chyba że wyłączycie niewidzialność ! a jak wam laguje to macie jakiś lipny sprzęt mi nic nie laguje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam sprzęt by grywać w FIFA czy NBA, więc nie wiem co ma to do rzeczy, bardziej po prostu irytujące jest jak ktoś używa latarki, która i tak się nie przyda gdyż nie gramy w ciemnym zadupiu :P

A co do smoke to rzucony byle gdzie przez jakiegoś botka utrudnia. ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

latarka pomaga w zobaczeniu niewidzialnych? WoW
jak dla mnie zeby zobaczyc niewidzialnego wystarczy wlaczyc zmysl patrzenia wiekszosc graczy biegnacych na niewidce ma na plecach bron, tylko ze tutaj jest potrzebny rowniez mozg.
latarki poprawnie uzywa moze 1 osoba dziennie co i tak jest dobrym wynikiem, reszta sobie poprostu z nia biega bo moze i co komu do tego?
mikolay zgadzam sie z toba w 100% ale zauwaz ze ponad polowa smokow na serwerze leci byle gdzie i sa one rzucane przez ludzi z dolnych partii tabeli i rzucaja oni bo maja to sobie rzuca bo czemu nie? a jezeli by ktos nie dostal go to by nie rzucal bo na serwerach FFA malo kto kupuje smoki a co dopiero na 4fun ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ktoś wyrzuci bron szturmową czy awp i zostanie mu pistol to nie ma na plecach broni :) jako podstawę myślę że smołki można wywalić ;p ale latarkę bym zostawił :P i wywalił bym auto kampe może zróbmy na forum głosowanie i tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie oszukujmy sie zeby biegac bez broni na plecach widzialem tylko jak raz to zrobil gandi ganda i to kampil bo pake podlozyl wiec nie ma co gadac ze jak ktos wyrzuci to nie widac, poza tym jak ktos jest skupiony na grze i wie ze sie moze spodziewac niewidzialnego to mozna to zauwazyc(patrz cien) lub poprostu widac bo nie jest to niewidka kompletna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie edytuje bo tutaj kolejne zmiany zaproponuje
skoro nie mozna na awp india grac z inna bronia niz awp i za to nalezy sie ban 30minut to zrobcie cos zeby nie mozna bylo na tej mapie podniesc m4a1 ak itp. wczoraj dalem 8 banow dzisiaj 10. LUDZIE NIE ROZUMIEJA CO SIE DO NICH PISZE NA 3 ROZNE KOLORY!!
dodatkowo na mapach rats_1337 i aim_ak_colt brakuje spawnow chyba po obu stronach choc nie jestme pewien moze dodacie? bo ludzie wychodza przez takie glupoty a mape aim_ak_colt zmienilem bo zabijalo po 2 osoby co runde .... nie wiem jak wyglada sytuacja na innych mapach ale mozecie sprawdzic i dodac po 2 wiecej spawny
dodatkowo jak nie zyje to nie widze co pisza zywi i na odwrot jak moglibyscie zmienic
thanks

[url]http://www3.zippyshare.com/v/YLZfzgc4/file.html[/url]
powyzej fotografia ktora przedstawia jak ludzie sa slepi

Edytowane przez FruKtuOzO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zwłaszcza Tobie się przydaje latarka Mikolay. latasz nawet jak jest jasno... a niektórzy nie mają konkretnego kompa do grania i się tnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.