Skocz do zawartości

Dzień dobry wszystkim


DEZ1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem Michał, od 2 dni zagościłem na serwer cs 1.6 [MultiArena], bardzo spodobał mi się ten serwer, i chce pomóc w rozwijaniu oraz pilnowaniu porządku na nim. Może teraz trochę o mnie; Mam na imię Michał, ukończyłem 21 lat i mieszkam w Woj. Śląskim  w mieście Chorzów, Na co dzień pracuję jako Monter w firmie TelPol, jest to firma która oferuję pakiety internetowe oraz telewizję. Mieszkam wraz z moją narzeczoną Kamilą oraz Psem, Od tygodnia jestem na urlopie więc zagościłem na wasze serwery, mam nadzieję że zostanę z wami na dłużej, w counter-strike gram od 8 lat, gram również w (MTA jest to rozszerzenie GTA, czyli inaczej multiplayer) oraz w Battle Royal(PUBG). Mam ukończoną Szkołę Policyjną, z wykształcenia jestem Kucharzem. Pewnie spytacie się a dlaczego akurat kucharz, od małego moja Mama oraz Siostra mocno namawiali mnie na ten zawód, i szczerze go polecam z całego serca, lecz życie potoczyło się inaczej i teraz pracuje jako Monter.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemano Michał,  wykształcenia kucharza nie mam, ale gotować lubię xD  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj, przyznam,. że avek wskazywał dziewczynę xD @Mati. pewnie jest zawiedziony ahahahah xD zapraszam na dd2 oraz do polubienia naszego fejsa :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.