Skocz do zawartości

[ARCHIWALNY ♻] [ZAMKNIĘTY] Skarga na Imm!


walle[t]

Rekomendowane odpowiedzi


*DEAD*[18 | SILVER I] walle[t] : czemu zabronione
*** .:R3D:. killed KotUnboxalla with a headshot from ak47 ***
*DEAD*[671 | SILVER ELITE] Imm! : jeszcze raz spytasz dostaniesz bana
Yankes | CSSetti.pl killed KakaoPL with m4a1

[18 | SILVER I] walle[t] : czemu zabronione?
Sniper PL killed PatrykZMC with knife
[Arena]  Arena: [5] Przeciwnik: [Mr.Maniek]
MOUSE5 is unbound.
*** Mr.Maniek killed walle[t] with a headshot from m4a1 ***
Kicked :"Ochlon i wroc"

 

Nick podczas gry: walle[t]

	Godzina, data zdarzenia: 19:30

	Mapa: am_jungle_v

	Admin/Gracz na którego chcesz złożyć skargę: Imm!

	IP/SID Admina/Gracza na którego chcesz zgłosić skargę: STEAM_0:0:243898338

	Opis sytuacji: Zapytałem dwa razy o to czemu jest zabronione robienie misji "przetrwaj jedną runde z 1hp" 

	Dowody, świadkowie zdarzenia:  swiadek "laresse" 3172 STEAM_0:1:417933674 

*DEAD*[18 | SILVER I] walle[t] : czemu zabronione
*** .:R3D:. killed KotUnboxalla with a headshot from ak47 ***
*DEAD*[671 | SILVER ELITE] Imm! : jeszcze raz spytasz dostaniesz bana
Yankes | CSSetti.pl killed KakaoPL with m4a1

[18 | SILVER I] walle[t] : czemu zabronione?
Sniper PL killed PatrykZMC with knife
[Arena]  Arena: [5] Przeciwnik: [Mr.Maniek]
MOUSE5 is unbound.
*** Mr.Maniek killed walle[t] with a headshot from m4a1 ***
Kicked :"Ochlon i wroc"

 

 

 

Cos od siebie Jesli admin wywala graczy za to że pytają sie o takie głupstwa  a mógłby odpowiedziec zostawia graczy którzy raszują to niezły admin

Widac że jest Panem tego dworku.  zamiast pomagać to jest zwyklym Chamem. To nie jedna sytuacja z udziałem tego admina Wnosze o jego  odsuniecie od stanowiska 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opis Sytacji :

Pusciłem binda  "say @@ Przetrwaj runde majac 1 HP - WYKONYWANIE TEJ MISJI ZABRONIONIONE !!!"

Napisałem : więcej informacji na forum, co widać na screenie (uważam ze odpisywanie na każde pytanie każdego gracza: dlatego bo ... mija się z celem) .

Jak widać gracz umie korzystać z forum mimo to nadal pytał. Dostał ostrzeżenie i spytał. Dostał kicka.

 

 

SS:

 baran.jpg.7d3f6db57f580025e47dfa40ac10b421.jpg


 

Pozdrawiam Imm!

 

Edytowane przez Imm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do skargi uważam że skarga jest nie słuszna , ponieważ dostałeś informacje od Admina , że ta misja jest zabroniona , także widzę że tak skarga jest nie podstawna , co do bana wnioskuje że , bana nie należy mu dawać , a ostrzeżenie słowne . Nie obraził Cię nigdzie.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybyś był człowiekiem a nie udawał Pana własnego podwórka to byś odpisał co ci szkodziło Gracza za pytanie kikujesz i dajesz bana na 1dzien a slepy jesteś i nie widzisz notorycznie raszujących graczy dupa nie admin. Założyłem specjalnie to konto żeby napisać na Ciebie skargę bo zachowujesz sie jak oszołom Cwaniakujesz bo masz flagi na serwerze a Admin ma pomagać graczą a nie machać szablą i grozić na prawo i lewo tak jak ty to robisz.

 

 

@Mati. Nie rozumiesz skargi a sie wypowiadasz nabijasz posty? Chodzi mi o to żeby  zachowywał sie jak człowiek a nie jak Cwaniak siedzi na spect i macha szabelką po to jest lecz pomagać pytam sie  go bo jest na serwerze trudno odpisac? walnie binda i z bani I GT Nabija na serwerze zachował sie jak 14letni admin a nie profesjonalista w dodatku Opiekun. założyłem to konto specjalnie bo zauważyłem że chłop sie rozpędza.

Edytowane przez walle[t]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, walle[t] napisał:

Gdybyś był człowiekiem a nie udawał Pana własnego podwórka to byś odpisał co ci szkodziło Gracza za pytanie kikujesz i dajesz bana na 1dzien a slepy jesteś i nie widzisz notorycznie raszujących graczy dupa nie admin. Założyłem specjalnie to konto żeby napisać na Ciebie skargę bo zachowujesz sie jak oszołom Cwaniakujesz bo masz flagi na serwerze a Admin ma pomagać graczą a nie machać szablą i grozić na prawo i lewo tak jak ty to robisz.

 

 

Dostaje takich pytań milion więc odsyłam na forum. Nie dostaniesz bana na 1 dzień przemyślałem sprawę - graj. Co do raszujących graczy to proszę zgłaszać na u@. Myślicie ze admin widzi wszystko. Staraj się następnym razem nie obrażać mnie i innych w postach na forum. Pozdrawiam

Edytowane przez Imm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Imm 

1 minutę temu, Imm napisał:

 

 

Dostaje takich pytań milion więc odsyłam na forum. Nie dostaniesz bana na 1 dzień przemyślałem sprawę - graj. Co do raszujących graczy to proszę zgłaszać na u@. Myślicie ze admin widzi wszystko. Staraj się następnym razem nie obrażać mnie w postach. Pozdrawiam

Zapewniam że widzisz to co chcesz widzieć  I gdzie niby cię obraziłem? że nazwałem cie Cwaniakiem  jestes slepy?  Błagam daj mi za to bana jeszcze ^^  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie.
Temat został zamknięty przez administrację forum.

 

Z poważaniem,

Administracja CS-LUZownia.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.