Skocz do zawartości

Dodawanie Życia po fragu


Caff

Rekomendowane odpowiedzi

siemanko :D chciałem ruszyć temacik związany dodawaniem życia po zabiciu moim zdaniem jest to trochę zbędne bo już ujdzie że mamy 110 hp ale z tym dodawaniem po kilu jest trochę lipowate 1 hp masz zabijesz dostajesz 50 + :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Donator

Już wolę to niż to ładowanie hp przez pół rundy ;) Chociaż faktycznie 50 to jest trochę dużo. Najlepiej dać +10 hp od każdego fraga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


myślę że można zrobić w ten sposób że Svip -10/15 za kill/hs Gvip - 15/25 Provip 25-30 .

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i spoko by było, że np. losuje powiedzmy dla Svipa, że za killa dostanie albo 10 albo 15, a nie stały poziom dodawanego hp, ale w sumie np. Provip swoje kosztuje, więc musi mieć te dodatki na jakimś tam odpowiednim poziomie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli likwidujemy dodawanie hp za zabicie to wszystkim ;)
Mam nadzieję, że dobrze pamiętam ale kiedyś dodawane hp mieli wszyscy nawet gracze bez vipa z tym, że było to bodajże 10/15 hp, dlatego proponowałbym, że jeśli dodawanie hp zastaje to fajnie byłoby aby zwykli gracze również dostali te 10/15 hp za zabicie.
A co do tych 50 hp dla PROvipa za kill, hmm moim zdaniem faktycznie dużo, można byłoby delikatnie zmienić, rozumiem że PROVIP to więcej przywilejów itp. ale można to delikatnie znieść np. do 40 albo 30?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie płaczcie z Tym odzyskiwaniem hp ja Was proszę. Tak szczerze powiedziawszy to nie robi dużej różnicy jeśli gracze potrafią strzelać po głowach. Rzeczywiście w przypadku większości, którzy są dość słabi to może utrudniać grę ale to jest serwer 4fun. Sama nazwa wskazuje coś.  Starczy dwóch graczy z podobnym skillem i już te odradzanie hp nic nie znaczy. Moim zdaniem jest to nawet Plus dla słabszych graczy. Bo się uczycie strzelać po głowach, grając z oporem człowiek więcej nabierze skila niż jak zabija słabych co runde :) 

Dokładnie jak @Frankenstein napisał to ma większy sens niż ładowanie sobie hp. Bo gra się dynamicznie a nie kampi i co chwila ładuje. Ja uważam, że nic nie powinno być zmienione. Tym bardziej, iż jeśli kogoś to drażni i się wkurza o to to po prostu wtedy wydaje kase, kupuje vipa, i ma to samo. A jeśli zaczniecie kombinować to spadnie podejrzewam popyt na te Vipy. Bądź co bądź Panowie w naszym wspólnym interesie jest by jak największa liczba graczy go kupowała ;)

Edytowane przez Khan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może dodajmy w takim razie opcję, która była kiedyś czyli dodawanie hp zwykłym graczom w postaci 10/15 hp za zabicie? :)
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście zmniejszyłbym by np. zabicie dopiero dwóch osób było porównywalne do aktualnych wartości jakie są dodawane za zabicie.

 

Pamiętny VIP z innego serwera cały czas mi siedzi w głowie, 5 za zwykłe a 10 albo 15 za głowę, broń, kamizelka i granaty, a multum osób je kupowało. :x 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

nie takie cso provop to jest we free vipie wiec kazdy kolejny dostaje wiecej i mysle ze to takie w miare optymalne ale jest na to rozwiazanie jak amini narzekaja zabrac im provipa xd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz chyba nie macie na co narzekac. Dajcie spokoj, sa VIPy i sa przywileje, jak komus to przeszkadza to wylaczyc mu i po robocie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam lubie przyjac kul za 200 i strzelac hedy xd, przynajmniej mniej kampy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.