Skocz do zawartości

Dissssssowanieee


Pietno Dilera

Rekomendowane odpowiedzi

kafar to swoją drogą lepiej zeby ich nie złapał bilon z żarym ... jutro jak coś sie pojawi od nas to dam znać bo mam za duzo jutro do roboty wiec moge byc dopiero po 17 ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kafar to swoja droga xD aczkolwiek czekam na Niego :D ale tak jak Domel napisal, Zary i Bilon to bedzie kosa xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kafar to by ich zjadł jak śniadanie czyli na SZYBKO :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciez jak by takie stare ekipy nagrały dissa albo ich dorwały tak na ulicy to masakra w głównych wiadomościach SB maffia była by numerem 1 na pewno ale tylko w wiadomościach ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@DOMEL_ZwS! to przecież oczywiste, ale najzabawniejsze są komentarze

bedoes 2115 kocham cie mam 12 lat chce ci pokazac piersi 

nie żeby coś, ale jakie piersi z kurczaka? Skoro ma 12 lat to nic więcej nie pokaże xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O matko boska ... zje...bym go jak by to była moja córka .... Maffia PEDOFILI czyli dobrze śliwa pojechał .... az nie umiem sobie tego wyobrazić żeby nawet tak napisać do 17-stki ....  a co dopiero do takiej dziewczynki bo to nie dziewczyna nawet ... a co dopiero kobieta ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja mi mówi o tych dissach, teraz wiem o co biega xddd dzięki dejv :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.