Skocz do zawartości

[PRZYJĘTA ⚐] Zmiana nazwa reputacji od punktów.


Mateuszek

Rekomendowane odpowiedzi

Co sądzicie o tej propozycji odnośnie nazw w reputacji .

Nowy = 0pkt.
Początkujący = 10pkt.
Bywalec = 20pkt.
Stały Bywalec = 50pkt.
Zaawansowany = 100pkt.
Profesjonalista = 150pkt.
Wszechwidzący = 200pkt.
Wszechpomocny = 250pkt.
Wszechobecny = 300pkt.
Wszechmogący = 400pkt.
Godlike = 500pkt.
NoLife = 600pkt.
Expert = 700pkt.
Geniusz = 800pkt.
Mistrz = 900pkt.
Zajarany = 1000pkt.

 

Co o tym sądzicie ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może dorzucimy do tego posty? 

Czyli cos w stylu:

20repa+100 postow - bywalec

 

Dlaczego? Juz tlumacze, repa to mozna nabic szybciutko.. posty tez ale to juz trudniej (niby trudniej)

Jak nabic repa? Wstawisz zdjecie, rozne rozrywki.. to szybko sie nabija. a ktos kto ma repa i post to widac ze siedzi na forum i pisze te posty (niech bedzie ze 30% tych ocenionych postow na plus to trafne wypowiedzi i na prawde doceniona pomoc) bo tak serio to tego repa idzie nabic za zdjecia jakies, lamiglowki i inne pierdolki. za prosto jest.

Myslalem nad tym zeby dac propozycje aby Rep byl zaliczany w WYZNACZONYCH tematach, czyli zdobyty plus w  "nasze zdjecia" nie bylyby brany pod uwage i tak jakby NIEZALICZANE a juz w "rebusy, roznego rodzaju lamiglowki" (wiadomo, trzeba pomyslec) mogloby zaliczac. Od razu moge stwierdzic ze te rebusy i inne tego typu tematy wypadly by z gry :P JA NIE DOSTANE REPA ZA MOJE ZDJECIE?! - TO JA TO PIERDOLE (za przeproszeniem) Aczkolwiek,  niech polowa tych osob z "nasze zdjecia" bedzie za zdobywaniem repa, to i w jakis sensowny sposob odpisze w tematach w ktorych bedzie mozna otrzymac repa bo mu bedzie zalezalo. 

 

Moze w przyszlosci jakis POST NA MEDAL w zlotym kolorze za 10 repa? pod postem ktory napisales? ;)

 

Pozdrawiam Przemko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł nie jest zły, bo forum musi się rozwijać i dodawać coś nowego. Ludzie chcący posiadać takie "rangi" będą musieli trochę popracować :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomysł bardzo fajny, ale chyba widziałem coś takiego gdzieś daleko w świecie google :) można wymyślić swoje rangi forumowe, takie na Luzie xD

 

ciapciak = 0pkt.
nieśmiały = 10pkt.  
bywa tu = 20pkt.
gaduła= 50pkt.
maruda = 100pkt.
wybredniś = 150pkt.
zauważalny = 200pkt.
zarpoznawalny= 250pkt.
inspirator = 300pkt.
bystrzak = 400pkt.
  to są tylko przykłady, można dać inne nazwy :) takie abyśmy się wyróżniali jak do tej pory  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Jak dla mnie było by spoko wprowadzić nowe nazwy ewentualnie zmienić jeszcze jakieś nazwy poszczególnych poziomów , ale fajny pomysł leci plus dla cb  @Matthy .

 

Pozdrawiam DeeR :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie pomysł całkiem dobry (w młodzieżowym slangu: całkiem w ci*ke).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tak, fajny pomysł urozmaici forum :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.