Skocz do zawartości

[ARCHIWALNY ♻] [PRZYJĘTA ⚐] Propozycja.


TheKoxer

Rekomendowane odpowiedzi

1. Czego dotyczy propozycja: Żeby bronie były na PR
2. Dlaczego uważasz że jest to potrzebne: Ponieważ lvl się bardzo trudno wbija  i graczą nudzi się granie  na niskich lvlach więc gracze opuszczają serwer.
3. Link jeśli jest: Nie xd.
4. Twój nick z gry: FC_GUMIOKI_PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś bronie były od PR, ludzie chcieli aby bronie były od LVL. Teraz chcecie znowu odwrotnie .... nie da się wam dogodzić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • LUZak

Wtedy gracze mieli trudniej zdobywać nowe bronie jak było z tym PR.

 

Teraz normalnie gracze łatwiej im się wbija lvl tylko trzeba potrafić dobre kampy robić itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam jednak wrócił bym do tego pierwszego gunexpmoda co tu był lvl na broniach tylko wyłączyć dropienie broni albo exp na wydropionych broniach :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można zrobić jakieś głosowanie dotyczące zmiany. Tylko trzeba by się dokładnie zastanowić spośród czego mamy wybierać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • LUZak

W takim razie reset wszystkiego by musiał być i można by zrobić Smocze itemy mniejsza szansa na drop z dużym power rankiem. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem lepiej by było dodać np. broń od 10k pr. broń tą by było można ulepszać za pomocą kamieni mocy i rpg.

Miała by ona np. dmg x2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz tak.

Bronie na lvl mogą zostać , bo gracze by nie wbijali tego lvla za tam jakies pr tam o 10 czy 20 .

Może by tak komenda /freelvl dla początkujących?

Edytowane przez korespond
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e tam ja bym zostawił tak jak jest jak ktoś chce to da radę daje przykład fb??? już 4 tyg temu wbił 50 lvl czyli się da szybko wbić ale jak ktoś expic kogoś i expi najpierw klan to niestety się nie wbije tak szybko no albo jak zmienia się nicki to 1 dzien :)

 

 

Pozdrawiam 느ㅐㅏㄷ  fb to najlepszy ㅣㄷㄴㅋㅊㅋ  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem za powrotem lvli na broniach tak jak pisiont napisał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak jestem za dodanie czegoś nowego co może każdemu ułatwić gre można zrobić po prostu jakąś prostą komendę która doda graczom level można powiedzieć do 10 czy tam 11 lvl a reszta która ogarnia może mieć tak jak jest a tak samo można zrobić jakiś inny poddział pod bronie że wbijasz 1 lvl glock'a tylko wbijesz 2 poziom masz inny model i lekko zwiekszone dmg chociaż nie wiem może to komuś się spodobać może nie ale podany jest wiadomo tylko przykład . Moim zdaniem można coś rozkminić ale to trzeba by było zrobić temat co można było podziałać z tym wszystkim tak jak już ktoś wspominał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym dał na PR  tylko naprzykał jak masz broń 1 lvl to jest  ona słaba ulepszesz na  9 lvl to jest mocna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem podobnego zdania tak jak pisiont i wojtson.

Lecz chciał bym zobaczyć jak by dodać expienie broni do aktualnego wyboru broni od lvl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • LUZak
Dnia 24.02.2018 o 10:58, o ja pisiont groszy napisał:

ja tam jednak wrócił bym do tego pierwszego gunexpmoda co tu był lvl na broniach tylko wyłączyć dropienie broni albo exp na wydropionych broniach :P

Po rozmowie z kilkoma osobami raczej System broni na LVL`a to najlepszy sposób pod guxnmoda.

 

Raczej Albertd  chyba nie jesteś przeciw temu ze każdy admin oraz Opiekun o ja pisiont groszy jesteśmy za tym by System Broni wrócił pod nasz serwer BB.

 

Lecz ja jeszcze dodaje ciekawy pomysł jak dobijemy ten AK-47 do 4/4 LVL to dostajemy dodatkowe wyzwanie dodatkowa jakaś nowa bron na serwerze by tym graczom co wbili by max lvl by się nie nudzili. :)

 

Proponuje tez opcje jak dobijemy np GLock 4/4 LVL to żeby odblokować kolejno bron to trzeba zapłacić jakiś koszt rpg / ulepszacze tak zwane *Awans Broni* tak samo jak to jest w *Awans Klany* co wy na to?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie chce zeby to wrociło ponieważ na set trzeba wydac duzo rpg i ulepszaczy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja myśele że wiele osób odchodzi bo albo nie potrafię zrobić dobrej kampy . A 2 powodem jest to że na pierwszych lv trudno wbić lv  dopiero jak wbije się 10lv już idzie szybko 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.