Skocz do zawartości

[UB ✔] Odwolanie od bana


m0utaiNNN

Rekomendowane odpowiedzi

NICK: m0utaiNNN
MAPA: alexandra
DATA: 27.02.2018
POWÓD: 'norecoil
KOMENTARZ: Niech ktos zobaczy to demko kompetetny,i niech mi  steam nie zasmieca  banami
LINK DO BANA: 
WYCINEK Z KONSOLI: 
[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] Banned by Admin: Adas^^ esperal
[AMXBans] You can complain about your ban @ www.Cs-LUZOWnia.pl
[AMXBans] Reason: 'norecoil demo forum .'
[AMXBans] Duration: 'permanently'
[AMXBans] Your SteamID: 'STEAM_0:1:1898997'
[AMXBans] Your IP: '91.246.65.33'
[AMXBans] ===============================================
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

demko http://www112.zippyshare.com/v/qwbOebOK/file.html 

6.36 lata cel 
6.38 lata cel
6,4 czysto 
6,56 lata LOL
7,5 lata 
8,55 ok w miare
9.45  tu mogłeś wiedzieć ze  tam siedzi mimo ze nie widziałem ze wbiega 
10.40 -10.50 ostatnia akcja chyba najważniejsza do zobaczenia  


@Dzwiek look
@Mati. look
@SolariS look i werdykt . 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kuzwa dales mi bana bespoctawnie!!!  bo nie mam zadnego norecoi !!!! nwz-luz bo to sa chyba jakies zarty!

 Adas esperal,
Po to jest możliwość nagrania dema aby sprawdzić gracza. Demo jest, ja rozpisałem a dalsza dyskusja z twojej strony jest nie potrzebna. 13.2 W przypadku napisania apelacji przez zbanowanego sieć CS-LUZownia.pl zobowiązuje się w ciągu 48h dostarczyć dowody winy poszkodowanego (o ile nie zostały zrobione SS), po tym czasie gracz dostaje UB. Wiec musisz czekać . 48 H MAX.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I niech nwz-luz zobaczy to demko,bo dzieci  maja wladze naczym sie nie znaja i bedzie mi wmawial  norecoi

 Adas esperal,
9.4 Osoba zbanowana może pisać posty odpowiadając na czyjąś treść lub wnosząc nowe dowody - pod warunkiem iż nie jest to post pod postem, jeśli ma możliwość edycji. Pisanie jednej wiadomości po drugiej, gdy jest możliwa edycja pierwszej z wymienionych wiadomości jest uznawane za SPAM oraz ostrzegane (jak w pkt. 9.1). Ostrz słowne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buhahahahahahaha i gdzie ty tam widzisz   norecoil,no ludzi jaja sobie robi

Mateuszek,
Nie spam i czekaj na werdykt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Demko ogarnięte 

6.36 lata cel 
6.38 lata cel
6,4 tu nic nie ma :)
6,56 lata LOL
7,5 tu ciekawie i tyle w temacie 
10.40 -10.50 ta akcja decyduje o wszystkim , brak ub :)

Dla mnie Happy i siemanko dla mnie brak ub :)

 

Pozdrawiam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Norecoil ? wydaje mi się, że polega na BRAKU rozrzutu amo ? Lecz te latanie celownika jest bardzo dziwne,. 

 Adas esperal,
wariat ewidentnie ma zmniejszony rozrzut :P Myślę ze ma poprostu cfg napakowany aliansami a nie mówiąc o tym ze celownik mu skacze po postaciach ! :D ost akcja^^
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mountain obrażasz nas adminów że na niczym się nie znamy ty oceniłeś 70 % ludzi że maja aima wh a sam jesteś trafiony i kto tu jest dzieciakiem pozdrawiam sory za spam ale ten fachowiec to po prostu duże dziecko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty Caff pokasz mi skriny komu tak pisalem ze ma wh czy aima ze az  70%.nie pal trawy  kup kosiarke cp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jeden post poza rozpiską, która może być nawet od gracza czy admina, a zamknę aż ktoś podejmie werdykt i nie będzie wypowiedzi.  

 

@Adas esperal - zawsze ktoś jeszcze może rozpisać jak uważa, droga wolna dla każdego użytkownika.

 Adas esperal,
Wariacie było rozpisane po 5 minutach od załażenia tematu :P @solaris ma tylko wydać werdykt pisał ze bedzie po 18stej :P Pozdro ! :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.