Skocz do zawartości

[BAN ✘] ban za ,,prowokacje"


Szymcio098

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

NICK:  VP.Byali (aktualnie Kwasniewski-Wódeczka), STEAM_1:1:190326274
MAPA: cache
DATA: 03-02-18 13:41
POWÓD: "obiecany ban za ciagle prowokacje ;)"
KOMENTARZ: Witam pisze w sprawie Admina ,,CLIXXU" na 5maps ponieważ ostatnio zakupilem vipa na 7dni 
i za pare dni sie konczy wiec postanowilem napisac w sprawie bana 
ktorego dostalem za prowokacje, napisalem tylko ,,ooo wbil moj ulubiony admin" 
po czym clixxu zaczal wyzywac mnie od gimbusow zaczał straszyc
 ze nie pogram wiecej i ze niepociesze sie tym ,,vipem''.
LINK DO BANA: http://sklepsms.hekko24.pl/sourcebans/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1:1:190326274&advType=steamid&Submit
WYCINEK Z KONSOLI: 

 

Mateuszek,
Przenoszę do odpowiedniego działu .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do wzoru się zastosuj :)

Dostosuj się do poniższego wzoru składając skargę

Nick podczas gry:
Godzina, data zdarzenia:
Mapa:
Admin/Gracz na którego chcesz złożyć skargę:
Opis sytuacji:
Dowody, świadkowie zdarzenia:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeniosłam do odwołania, bo raczej o to głównie się rozchodzi.

 

Admina proszę o dowody w postaci nagrań bądź SSów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to zacznijmy od tego, że od kilku dni próbujesz być śmieszny, próbujesz w jakiś sposób obrazić mnie tak, aby nie dostać bana. Twoje teksty typu ,,CLIXXU masz 400 chromosów?" są dla  mnie poniżej dna i mułu. Albo próbujesz mnie obrazić w jakiś konkretny sposób albo nie bierz się za to bo słabo ci to wychodzi. Dziś ledwo wszedłem na server, a ty już wyleciałem z tekstem, że wszedł twój ulubiony admin, a kilka dni temu pisałeś co innego X D Ogólnie żałosny jesteś, ale rozumiem cię, w twoim wieku też taki byłem. Dziś ledwo wpisałem komendę !admin to spieprzyłeś aż się kurzyło za tobą, potem próbowałeś się bawić w Incognito i wbijałeś na innych nickach (co oczywiście nie zmyliło mnie bo mam twoje IP :) ), po czym na koniec wyedytowałeś swój profil, zmieniłeś nick, avatar i myślałeś, że jestem na tyle głupi, że się nie połapię. No cóż nie pykło. Oczywiście ta komenda na czacie !admin miała jedynie cię lekko wystraszyć, nie miałem zamiaru cię banować, ale że potem próbowałeś być cwany i unikałeś mnie jak tylko mogłeś, podjąłem decyzję o nadaniu bana. A wracając do tego co pisałem na początku twoja męska duma ucierpiała jak dostałeś SŁUSZNEGO bana kilka dni temu za wjazd na mame. Bana dostałeś ty oraz osoba, która trollowała. Od tamtej pory twoja pompka była ustawiona wrogo w stosunku do mnie. Wiedz, że nienawidzę cwaniactwa i prowokowania, dlatego dostałeś bana. Ssy zamieszczam niżej, oczywiście słowo gimbus nie jest obraźliwe bo takie słowo widnieje w przepisach ruchu drogowego http://www.radiokrakow.pl/audycje/przepis-na-srode-62559/przepis-na-srode-autobusy-szkolne-i-ich-przywileje/ , żebyś zaraz nie zaczął być oburzony tym jak cie ,,obraziłem" :D Zapraszam do wypowiedzi @Aluś @Mati.. Niech oni podejmą decyzję co tej skargi/prośby o unbana, bo to ostatnie co piszę w tym temacie. Nie będę uskuteczniał dyskusji z Tobą na forum publicznym. Pozdrawiam.

 

 

Ssy: https://imgur.com/a/Ia0qY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli odzywasz sie nawet czasami zle i prowokujesz na normalnym voice tak zeby to gracze słyszeli to ci sie należał ban ponieważ gracze mogą sobie pomysleć " co to kur... za admin jak kazdy moze go prowokować głupimi tekstami" ! jak dla mnie ban słusznie :) tyle w temacie ;)

 

na koncu bedzie tak jak na 4fun ze na nas narzekają w grze tak zeby kazdy słuchał  mam takiego jednego co do nowych graczy mówi " TY LEPIEJ UWAŻAJ BO ADMINI TUTAJ TYLKO POTRAFIĄ BANOWAC NIC WIECEJ " .... i sam nie wiem co mam mu zrobić bo należy mu sie kara za takie gadanie ...

 Privo,
Używaj opcji edytuj.
+1 do ostrzeżeń.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie było dać mute a nie odstraszać stałych graczy... Kupił dzieciak VIPa i drugi raz już tego nie zrobi, bo skoro dajesz się sprowokować i piszesz do ludzi takim tekstem

"UTKAJ GIMBUSIE", to nie licz na szacunek...Utkać to se możesz kwiata w doniczce. Wymagasz kultury i szacunku a sam go nie masz? 
ŻAŁOSNE!

Wszyscy na tym serwerze jesteście siebie warci. Administracja bez kultury osobistej i piątych klepek, banują co popadnie i wrzeszcząca do mikrofonów jak 12 latek po ejakulacji. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak i to już wszystko podsumuje to odwołanie czy tam skargę .

Widziałem ssy i powiem tak prowokujesz admina , i nie dziw się że dostałeś bana od admina , jakbyś mnie prowokował ja od razu wale 7 dni bo nie lubię prowokatorów , a co do twojego bana dostałeś łagodny wymiar kary i masz na 1 dzień to szybko minie .

Na następny raz będziesz pamiętał że nie ma sensu prowokacji używać wobec admina , gracie na serwerze to ludzie grajcie sobie na luzie.

A co do Ciebie Clixuu jak grasz na serwie nie odnoś się do graczy tak , jesteś adminem i masz szanować ludzi a nie wyzywać ich , ssy pokazują że na wzajem sobie pogawędki urządzaliście itp .

 

Troszkę przemyślałem swoją wypowiedz i powiem Tak

 

Dziś mam dobry humor i jestem miły także gracz dostanie swoją szanse i myślę że mnie nie zawiedzie .

 

Skracam bana do 30 min .

A następnym razem wzajemnie dostaniecie bana na 1 dzień.

 

 

 

Ja już się wypowiedziałem na ten temat.

 Aluś,
Myślę że po tym co usłyszałem SAM na serwerze +- 10 minut temu, nie powinieneś mu dawać ub ponieważ ciągle zaczepiał clixxa , przez co jestem zmuszony ponownie oddać graczowi jego subtelnego bana :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcial bym podkreslic jak napisalem ,,clixxu ile masz chromosomow pewnie 400" po czym napisalem na - nie wiem czy clixxu to zobaczyles :0 tak vipa wiecej nie kupie na takim serwerze na ktorym dostaje bany ZA PROWOKACJE clixxu jestes starszy ode mnie rozumiem moze nie znasz sie na zartach ,,Gimbusa''

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  •  Privo zmienił(a) tytuł na ban za ,,prowokacje"
Wiadomość wygenerowana automatycznie.
Temat został zamknięty przez administrację forum.
POWÓD: Werdykt BAN ✘ 

 

Z poważaniem,

Administracja CS-LUZownia.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.