Skocz do zawartości

[ARCHIWALNY ♻] Witam i ja..


Bodzio

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!

Znalazłem chwilkę czasu, to się przywitam oficjalnie z wami. 

To może teraz coś o mnie...

W CS gram od 2008 roku, jeszcze jako mały brzdąc załapałem bakcyla i zostałem na dłużej na pamiętnym DeathRunie sieci unixstorm. Pogrywałem tak na różnych modach i pojawił się mój pierwszy HNS. Potem już siedziałem na modach tego typu. 

Jakoś w 2010 roku zrobiłem przerwę od tej całej galaktyki internetu. W 2011 roku wracając natchnęło mnie na mod typu COD. Było to na sieci, którą kilka osób tutaj zna ( R0dr1g3z :D ). Zostałem tam na dłużej, aż pod koniec 2016 roku zostałem jednym z właścicieli owej sieci. Niestety sieć się po wielu latach rozpadła i tak zostałem na lodzie :D

Tak się pałętałem po różnych serwerach, aż uznałem, że zrobię własny; bez forum, bez innych serwerów, bez sieci, niczego. Sam serwer. Tak też powstał mój HNS Ganiany., chociaż trochę go zaniedbałem ostatnimi czasy.. Ale to się naprawi :D 

Po różnego typu rozmowach, dyskusjach itp.. Dominik @Iwannabepro namówił mnie, żebym próbował z nim dojść do nowej sieci serwerów, jaką jest No*****... :)

 

A teraz coś więcej prywatnie?

Mam na imię Paweł, mieszkam w małej miejscowości niedaleko Wrocławia, 20 lat w tym roku. Od dziecka interesowałem się Motoryzacją, tak więc zostało to zamiłowanie. Jestem motocyklistą, gram w futbol amerykanński i lubię gotować. 

 

Więcej wam nie powiem bo będę za bardzo rozpracowany :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj na Luzowni! :D zachęcamy o podjęcia współpracy, zaglądania na pozostałe serwery, udziału w konkursach oraz do polubienia naszego fanpage :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heya :D Zapraszam na 4fun :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.